Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan folytassam az életem a...

Hogyan folytassam az életem a munkám tekintetében?

Figyelt kérdés

Olyan munkát végzek amit szeretek ugyan, de egy idő után már nehezemre fog esni a végzése, habár még csak 32 vagyok. Pár évet látok még benne, nem többet. Van néhány millió forint megtakarításom, tartozásom nincs.

A probléma hogy abszolút semmi ötletem merre-hogyan folytassam tovább ha már eljon az idő hogy váltanom kell. Mibe lenne érdemes befektetni vagy milyen tudást lenne érdemes fejleszteni hogy utána is meg tudjak élni?

Jelenleg külföldön dolgozom, hazatérni nem tervezek.


32/F


2019. nov. 16. 22:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval max 4-5 évet látok még benne, és vendéglátásban dolgozom.
2019. nov. 16. 22:12
 2/3 anonim ***** válasza:
Értem. Ezek eddig egész kellemes kiinduló pontok. Hamár nyelvet tudsz az jó. Még valami önképzésen gondolkoznék meg befektetésen.Aztán én egy holland brókercégen keresztül szoktam befektetni.Érdemes diverzifikálni a befektetést biztosab hozamokat nyújtó etfbe vagy nagy cégekbe.A pénz egy kis részével megspekulánék feltörekvő cégekbe. Érmes naponta követni a gazdasági híreket és szépen lassan átlátod a folyamatokat.Eseteg fizikai dolgokkal is kereskedhetsz. Vagy lehet az adott országból is tudnál valami isnpirációt nyerni. Én hollanba voltam sokat ott relatíve sok lehetőségvan ha leleményes az ember. Érdmes még kitőlten mbti személyiségtesztet h megismerd önmagad és hátha megátod életed fő célját .Nekem Brian Tracy anyagai segítettek sokat első körben ezek az alap személyiség fejlesztésben nagyon jók. Meg lekel tisztázni mi érdekel ? Szelemi tevékenység ? Elemzés spekuláció ? Vagy alkotni szeretsz ?
2019. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Degiró a cégneve és aza lényeg hogy spekulatív buborékokat aktuális trendeket figyelnék. De ezt a pénz kis részével.A többi pénzt nagy cégbebe rakni

Coca-Cola az fizet osztalékot vagy netflix ilyenek meg figyelni milyen cégeket visznek tőzsdére. Ha majd beszakadnak az ingatlan árak estleg valami olcsóba lakást venni kiadni de az már körülményesebb az értékpapirokba jó pénz van és nem anyira problémás csak agyalni kel figyelni és tanulni. Szabad idődben mitszoktál csinálni mi érdekel ?

2019. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!