Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnek tanacsot, segitseget...

Szeretnek tanacsot, segitseget kerni. Mit tegyek? Hogyan folytassam az eletem?

Figyelt kérdés

28 eves vagyok, 4 eve befejeztem a teljes munkaidos, "normal" munkat.

Webcam modellkent kerestem, nem is kevesett... ez a mai napra az agyamra ment ... hihetetlen stresszes ...

Mellettem elkezdtem a prostituciot ... szinten nagyon stresszes ..

Sokat gondolkodom az ongyilkossagon, mert nem latok jovot, kiutat.


Nem tudom hova mehetnek dolgozni, foleg annyi penzert, amit itt kinalnak... orabert 1000-1500 forint ami egy poen ...


Hazasodni, csaladot szeretnek, de erre hazankban szinten nem latok lehetoseget... szinten anyagi okok miatt. A ferfiak nem akarnak hazasodni, mert a csaladot anyagi csodnek tekintik, otthon ulo not pedig aranyasonak ... .


2019. máj. 27. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi megtakarításod van? Fektesd be!
2019. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
vissza kene razodnod a munka vilagaba. az az onbecsulesednek is jot tenne, meg ha nem is keresnel annyit, h mint a webcamos munkaval. vallalj valami olyan munkat ami egy kicsit a szabadba van es nem stresszes. milyen vegzettseged van? meg most kene part keresned, mert csak 28 vagy. eloszor keress munkat. lehet, h keves a fizu, de ne amiatt, hanem, h a depid elmuljon. keress fel egy pszichologist is, ami tb alapu. ha gondolod irhatsz nekem, ha szeretnel beszelni vkivel. az ongyilkossag nem megoldas!
2019. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most romokból építem újra az életem a testvéremmel, csalók áldozatai lettünk, tönkrement a vállalkozásunk, elvesztettük a lakásunkat, garázsunkat, a végén már a vöröskeresztnél voltunk ételosztáson, még kirabolni is megpróbáltak minket, szinte mindent elvesztettünk, de a hitünket nem. Szinte a nulláról kezdünk mindent, rátaláltunk a helyes útra, nagyon sokat gürizünk nap, mint nap, de lesz foganatja és vissza fogjuk szerezni a lakásunkat. Nem könyörgünk senkinek, nem bízunk senkiben, nem hiszünk senkinek és talpra állunk.
2019. máj. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak arra akarok célozni, hogy tűzz ki egy célt, higgy magadban és tűzön-vízen át harcolj érte.
2019. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minden munka stresszes valahol (na jó, talán ha valaki alkotóművész vagy ilyesmi otthon, az talán nyugisabb, de akkor meg a keresete bizonytalan és az idegeli), ezért az eddig megkeresett sok pénzedet tovább kellene fialtatnod, hogy passzív jövedelemhez juss, mert az átlagfizetésekből hiába a tisztesség, becsület nem fogsz tudni lakást venni, hacsak nem vagy programozó....


Egyébként tényleg nem éri meg alamizsnáért tönkre menni, szóval ha már úgyis benne voltál, inkább még gyűjts hozzá jó sokat és akkor utána visszavonulhatsz és nem kell a többiek sorsára jutnod. De a prostitúció veszélyes lehet, a webcam talán biztonságosabb, bár nem tudom, csak úgy képzelem.


Abban sajnos ne reménykedj, hogy normál munkával jó sokat tudsz keresni, mert ahhoz tovább kellene képezned magad, de még akkor sem garantált a siker.


Vagy irány külföld, de akkor jól tanuld meg hozzá a nyelvet!

2019. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

igen tudom, a prostitucio veszelyes .. es nagyon kimerit..


van hosszu tavu tervem, de olyan nagy kaliberunek tunik, hogy alomszeru ..


vannak lakasaim, kb. 60-70 millio forint ertekben Budapesten


szeretnem eladni es elkoltozni, kulfoldon venni belole egy sajat lakast, ott elni, ott parkapcsolatot talalni es csaladot alapitani


de idosnek erzem magam ehhez ..



szerintetek ez irrealis terv?

2019. máj. 28. 00:13
 7/15 anonim ***** válasza:

Dehogyis irreális!


28 évesen még fiatal vagy, valósítsd meg az álmaid, sok sikert, megdolgoztál érte!!

2019. máj. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"vannak lakasaim, kb. 60-70 millio forint ertekben Budapesten"


Viccelsz, hogy nem tudsz miből keresni?

Ezeket kiadod, bőven fedezi a megélhetést.

Ha nem költesz alkoholra, kábítószerre, autóra, utazásra, csak a minimumot nézed, akkor 80-15 000 Ft elég a megélhetéshez saját ingatlanban.

Ennyit pedig egy 20-30 nm-es pesti lakás is hoz.

Miről beszélünk?...

2019. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
* 80-150 000 Ft.
2019. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha nem költesz alkoholra, kábítószerre, autóra, utazásra, csak a minimumot nézed, akkor 80-15 000 Ft elég a megélhetéshez saját ingatlanban.



... az egyik lakasban lakom..


nem koltok utazadra, szorakozasra, autora, semmire ... gyakorlatilag megszunok elni es vegetalok?

2019. máj. 28. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!