Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mennyit tanultok egy nap?...

Ti mennyit tanultok egy nap? Hány órát?

Figyelt kérdés

#tanulás #iskola #kikédzülés határai
2019. nov. 17. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha beleszámítjuk az iskolát elég sokat. Különben itthon 2-3 órát
2019. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincsen zh vagy beadandó vagy közelgő vizsga akkor 0.

Ha van, akkor 2-8 között.

2019. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Max. 5 percet tanultam anno közép suliba, nem tudtam többet, várt a fifa meg a gta. Mindig meglett a kettes, kivéve érettségit, mert ott tanultam szóbelire 1 hetet.. egyszer elolvastam felületesen meg egyszer alaposan, legrosszabb hármas lett. Soha nem voltam jó tanuló :(. Puskáztam sokat. Bár azokat összerakni, rövidítéseket megtanulni celluxozni sok idő volt. :D vagy 1 óra ha a régi cannon nyomtatóval csináltam.
2019. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor középsuliba jártam 7-8órát tanultam. Egyetemen mégtöbbet.
2019. nov. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Változó. Pláne mert van amikor reggel 8-ra bemegyek suliba, végzek 3-kor, majd 1 óra pihi (ebéd, hazaút stb) utána este 8-ig meg se állok.

Ez kb. 3 egymás utáni nap tudom eljátszani. Utána muszáj suli után egy 4-5 órás szünetet tartsak.

Ha pedig átlagosan mérjük, akkor általában suli után 2-3 órát egy nap.

2019. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben brutálisan sokat, nagyon sokat. :( De túl is spiláztam, nem is volt a toppon a koncentrációs készségem... :/


Alapszakon halál komolyan kevesebbet, mint gimiben és jobb jegyeim voltak. :D

Folyamatosan tanultam, egyrészt "megértős" tárgyaim voltak (amiket én nem értek, hogy lehet zh előtti utolsó 2 nap tanulva abszolválni...) másrészt már a 6. héttől kezdőden legalább 1 zh volt minden héten, tehát ha halogatós lettem volna, akkor is folyamatos tanulás lett volna onnantól. Volt 8-10 tárgyunk és a legtöbből 2 zh. Cserében nem volt nehéz a szak önmagában illetve aki szorgalmi időszakban tanult, vizsgaidőszakban már lábat lógatott.


Az OKJ-kon viszont számonkérések előtt pár nappal - 1,- 1,5 héttel.

Mindig volt valami, ami miatt nem motivált eléggé. Az első kettő eleve nem érdekelt, a harmadik igen, ott az ellenkezője volt... Vagy már otthon magamtól megtanultam korábban, vagy ha nem, az azt jelentette, hogy az a része nem érdekelt a dolognak, így a kettesre hajtottam.


Most átképzem magam, úgyhogy folyamatosan.

2019. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimiben 1-2 órát, de így utólag rájöttem hogy teljesen felesleges volt. Egyetemen viszont sokat, hétvégén is sokat tanultam (mérnök szak)
2019. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Magic ***** válasza:
100%
0 óra
2019. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan napi 2-3 órát. De ez átlag, nem tanulok minden nap ennyit. Most pl.itthon vagyok, beteg vagyok, sokat tanulok, napi 6-8 órát is simán. De amúgy suli, munka, szerelem, sport mellett jóval kevesebbet, van hogy semennyit.
2019. nov. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimibe járok, 10.edikes vagyok. Sulin kívül napi fél-1 órát. Van hogy csak átfutok egy anyagot, van hogy nem értem és másnap doga szóval elég változó, a tantárgyaktól is függ.
2019. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!