Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemisták, hány órát...

Egyetemisták, hány órát tanultok naponta?

Figyelt kérdés

Egy adott tárgyra külön, illetve összesen.

Bejártok minden előadásra, elolvassátok az ajánlott olvasmányokat is?

Milyen szakon vagytok?


2017. nov. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
9
2017. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap napi 2-3 óra, hétvégén 6-8 óra. Vizsgaidőszakban kb. napi 12 óra.

A főbb tárgyakból nagyjából ugyanannyit tanulok, a kevésbé fontos tárgyakat max. átnézem számonkérések előtt.

Egy kivételével minden előadásra bejárok. Ajánlott olvasmányokra nincs időm a tanuláson mellett.

Orvosi, másodév.

2017. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Akkor én csodabogár leszek, ugyanis naponta semmit nem tanulok. Zhk előtt 2-3 órát, vizsgák előtt a napi 5-6 óránál nem többet. Angol-töri tanárin vagyok, az átlagom 3,6 fölött volt mindig.

Harmadéves vagyok jelenleg.

2017. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terméktervező, harmadév.

Átlagosan naponta 4-5 órát, hétvégén napi 6-8-at. Nekem sok a beadandó, házi feladat, szóval sokszor ez nem füzet fölött görnyedés. Az elején, amíg nincs hajtás, addig max napi 1 óra, hétvégén meg 2-3 óra. Vizsgaidőszakban meg pihenek, mert általában nincsenek vizsgáim.

Nem, ami nem szakmai tárgy (pl. gazdasági) , arra csak akkor, ha jó. Ha szakmai, de nincs értelme, akkor arra sem. Ajánlott olvasmányt még sosem olvastam.

2017. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!