Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen megfontolásból vállal...

Milyen megfontolásból vállal valaki Magyarországon gyereket?

Figyelt kérdés
Miért jó ? Miért éri meg ?
2019. nov. 18. 12:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
38%
Én láttam olyat hogy egy gazdag férfinak volt családja. Szóval ha gazdag akkor megengedheti a családalapítást Magyarországon.
2019. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
58%
Hát mert NEKI gyerek kell. Hogy szar ember, aki türelmetlen, szar anya lesz, hogy a férje nem igazán akarja csak ráhagyja, hogy nincs pénzük, hogy a szar életmódjukkal szar mintát adnak át a gyereknek, hogy a pénztelenség miatt szar a gyereknek, ez nem érdekli a nőket. Ő babázni (Nem gyereket nevelni!) akar, és kész.
2019. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
51%
Ismerőseim állítsa szerint cuki egy kisbaba. Nem tudom, ezért miért éri meg ~20 évre kiírni magukat a normális életből, de oké. :D
2019. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 Lazy Lover ***** válasza:
31%
Ostobasàgbòl meg azt hiszik hogy mennyi pènzt ad az àllam közben meg amit ad semmire nem elèg
2019. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
39%

Sokan mert tényleg akarnak ezek a tudatos emberek ez a 15$.

A többi meg se gondolja csak becsúszik,mert cuki,mert azt hiszik jól járnak vele,beleugrik mindenféle számítás nélkül.

2019. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%
Ennyi hülye embert egy rakáson.
2019. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
24%
Nem 15$ hanem 15% akart lenni istenverte telefon.
2019. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
81%
#6 Te még csak most veszed ezt észre? Azt hitted hogy eddig mindenhol intelligens emberek vannak?😂
2019. nov. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
56%

Ha két ember szereti egymást, és mind a ketten szeretnének gyereket, akkor ő szerelemgyerek lesz. Hogy ketten, létrehozzanak valami újat, valami öröket, élőt. Családdá váljanak.


Miért éri meg? Komolyan ez egy kérdés? Értelmi szintedhez mérten válaszolok: hogy a génjeidnek egy része fennmaradjon!


Aki ilyet tesz fel, az inkább ne vállaljon gyereket, mert nem érett meg rá se értelmileg, se érzelmileg.

Egy gyerek nagyon sok felelősséggel jár. Példát kell neki mutatni, tőletek függ, hogy ő milyen emberré válik leginkább.

2019. nov. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
28%

#9

"Egy gyerek nagyon sok felelősséggel jár. Példát kell neki mutatni, tőletek függ, hogy ő milyen emberré válik leginkább."


Hát... én ÉPPEN EMIATT nem értem, hogy miért akarná ezt bárki önként... :D

2019. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!