Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fejlődők, nem tart semerre...

Nem fejlődők, nem tart semerre az életem, hogyan változtassak, ha (tov. Lent)?

Figyelt kérdés

Mozgássérült vagyok, régebben a fővárosban éltem, este iskolába jártam, nyelvet tanultam stb., de jópár éve egy kisebb városba költöztünk a szüleimmel, akikkel élek. Sajnos a környéken semmilyen lehetőségem nincs közösségbe járni, valami társas hobbit űzni. Ugyanolyan az életem, mint 3 éve volt és úgy érzem ugyanilyen lesz 3 év múlva. Megrekedtem, nem tartok sehová, csak lógok a levegőben, minden változatlan, közben eltelnek az évek és elszalad felettem az élet.

Mit tegyek? Mit tennél a helyemben?


2019. nov. 18. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha el tudsz lenni egyedül, akkor költözz vissza a fővárosba és élj. Ne poshadj!
2019. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem bírom ellátni magam.
2019. nov. 18. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a megtanult nyelvet nem tudnád hasznosítani, hogy otthon korrepetálj embereket, akár online, vagy fordítóként hasznosítsd, vállalkozóként? Írás nem érdekel?
2019. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mért költöztetek oda? Lehetnének rád tekintettel, hogy te élni tudj. De felnőttként mégiscsak valahogy önállósodnod kéne, fogalmam sincs, milyen a fizikai állapotod, de élnek különböző sérült emberek egyedül, vagy esetleg a Marczibányi téri otthonban, ha olyan súlyos a helyzet. Meg kellene tanulnod, mert a szüleid nem fognak örökké élni. Amellett ez az élet a boldogságodat akadályozza.
2019. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el sportolni, vannak jó versenyek mozgássérülteknek is.


[link]


[link]


Nézz utána, hol tartanak hasonló versenyt a környéken , ahol élsz!

2019. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!