Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy változtassak az életemen?...

Róbert dávid kérdése:

Hogy változtassak az életemen? Miért nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
Mindig is egy szorongó alkat voltam, skizofréniával és kényszerbetegséggel diagnosztizálnak ami megkeseríti az életemet.Hiába szedek gyógyszereket nem hatnak annyira. Például ilyen gátoltságaim vannak ha telefonálok az utcán,inkább leteszem minthogy egy nagy fiatal társaság elmegy melletem. Mások elött szorongok beszélgetni telefonon,egy másik röhögnek az emberek valamin és azt hiszem rajtam pedig nem. Munkám nincs,nemtudok dolgozni probáltam már mindig kudarc lett a vége,nembirtam. Levagyok százalékolva 50% egészsékárosodás c2 kategóriába tartozom. Rehabilháható vagyok. Én magamban találom a hibát,nem a nőkben ők nem tehetnek róla hogy ilyen nyomorult vagyok. Elvagyok keseredve és ha igy marad 30 éves koromra,én megölöm magamat. Nemtudom anyukám mit szólna hozzá,de lehet csak a mostani rossz kedvem miatt irok ilyeneket,nem szeret senki csak az anyukám. barátaim nem igazán vannak,inkább csak haver.Mindig mondják hogy t egyek ellene ne add fel,de nemtudok egy nőt sem leszólítani és beszélgetni vele,nem jut sose semmi eszembe. Mindig csak a barátaim akarnak lenni. Mindig ezzel jönnek eljön az igazi,hol ott ez csak egy átlag duma. Vannak ilyen remissziós epizódjaim olyankor remekül érzem magam és ugy vagyok vele most eltudok végezni 8 órás munkát és lehet barátnőm végre,amiről álmodtam.de ezek igen hamar elmúlnak,és vissza kerülök az elöző állapotba.Segitsetek légyszi,én már csak az öngyilkoságot találom ötletnek,esetleg gyógyszerváltás hátha jobb lenne attól,vagy csak szimplán keresek egy fizetett terepautát de nemtudom miből fizetem ki. 28/F

2019. márc. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Próbálj ki egy-két prostit úgy, hogy előtte lenyomsz egy felest.

Következő lépés meg lehetne mondjuk egy szórólap terjesztési munka.

2019. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az nem a Gyakori olvasók kompetenciája.

A skizofrénia nem vicc. Addig kell próbálkozni gyógyszerekkel és pszichoterápiával, amíg - kellő - javulást el nem érsz. Emellett kell pszichoterápiával a kényszerbetegséget leépíteni. Ezután lehet a párkapcsolatra számítani. A nőtől nem lennél egészséges. Fordítva lehetséges a dolog.

A szorongás senkit nem vonz, jobbára taszít. Hacsak nem ellentételezi ezt valami a személyben nagyon. Ha valaki kicsit görcsöl, azt átlendíthetik az ismerősök ezen, de aki a személyisége mélyéből teszi ezt (és nem feltételenül tehet róla), az teher. Nem feltételenül mondják meg, de nem akarnak vele foglalkozni, mert túl sok energiába kerülne.

Az állapotodról nem te tehetsz, de mások nem oldják meg helyetted a helyzetet anyagi korlátaik és érzelmi távolságuk okán. Vedd a kezedbe a dolgokat, és tegyél meg mindent a terápia sikeréért. Ha kell, dolgozz csak részmunkaidőben, és a bevételeidet erre fordítsd! Sok sikert!

2019. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonymousreview60 ***** válasza:
A prostit én is javaslom, hátha használ. Nem volt haszontalan, de érdemben nem segített rajtam.
2019. márc. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!