Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fordít ellenem mindenkit...

Miért fordít ellenem mindenkit öreganyám?

Figyelt kérdés

Anyámat,a pasiját ,a rokonságot,a szomszédokat mindenkit ellem fordít mert nem az van amit ő akar !

Anyámat és a pasiját pláne mivel velük vagyok úgymond kontaktban.

Tele eteti anyám fejét és a pasiét is,én vagyok a hazug(beszéltem a palival egyik nap telefonon kérdezett tőlem valamit és hallom én is és anyám is ,hogy le tagadja amit csinált és megint rám fogta ,hogy én hazudok?) ,a sz..r alak és még sorolhatnám holnapig.

Hogy beszéljek anyám fejével ,hogy azért kapjon ismét észbe ,ezeket a gombócokat nem tudom már le nyelni!Ha neki szóvá teszem...na mi a gond anyámmal?

Velem nagy a szájuk de a pasival már nem ,annak is már le üvöltöttem a fejét,az meg tipikusan az a ketegőria,nőkkel szemben nagy a szája,férfiakkal már nem mer úgy szájalni.


2019. nov. 21. 15:22
 1/1 Zoltán G válasza:
Mert gondolom nincsen benne igaz szeretet.
2019. dec. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!