Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért fotózzák le egymást...

Miért fotózzák le egymást ismeretlen lányok és fiúk az utcán?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak utána a képekkel?
2019. nov. 23. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Sose láttam ilyet.
2019. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik reggel a buszon fotóztak. Korán volt, nem sokan voltak rajta. Kivertem a balhét, hogy elottem törölje ki szépen a képet, de kötötte az ebet a karóhoz. A busz pirosat kapott és a sofőr addig oda jött rendet tenni, marha rendes volt. :D
2019. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hogy valaki perverz szándékkal fotózna bárkit is.


Azaz senki sem fotózik a szabadban, hogy "Ohh milyen szexi lány. Otthon kiverem rá, had fotózzam le" stb...


Ha fotósról beszélünk, akkor maximum városon belüli élet képeket.


2# Ezeket a képeket nagy valószínűséggel soha senki sem fogja látni akit ismersz, sem te, szóval értelmetlen kiverni a balhét arról, hogy mit képzel magáról, majd töröltetni vele.


Van egy másik opció ... ha a telefonjával fotóz ... akkor valószínűleg kitünsz a tömegből és 1-2 barátjának elküld téged.


Vagy akár nem is téged fotóz csak bele csúszol a képbe.


Nem érzem értelmét kiakadni ezeken...

2019. nov. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokszor láttam már ilyet, mostanában egyre többször. És sokszor teljesen egyértelmű, hogy valaki azért fotóz le valakit, mert tetszik neki. Lehet látni, hogy előtte sokáig nézik egymást, majd előveszik a telefont és képeket csinálnak. Pl. nem régen néztem egy lányt, erre elővette a telefonját és szemrebbenés nélkül körbefényképezett. Valaki meg teljesen közelről lefotózta egy lány arcát amire az mosolyogni kezdett és Ő is ugyanezt csinálta a férfival. Aztán mosolyogtak egymásra egész úton. Én sem gondoltam, hogy rossz szándék lenne benne.
2019. nov. 23. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
#3 Ja, én a telefonos fotózásra gondoltam persze, nem vagyok idióta, ha pl. egy turista képen rajta vagyok, lelkem rajta, nem nagyon izgat. Viszont ez 2 nem idei napon barnult egyén volt, akik be is szólogattak rendesen, tudod a "Hu, de megba..nálak stílusban. Nem vagyok én balhézós, de pont rossz passzban voltam.:D
2019. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!