Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tört már rá valakire apátia...

Tört már rá valakire apátia pszichedelikus trip után egy idővel? Elmúlt-e, és ha igen, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Múlt szombaton volt a trip, csütörtök estig még az általánosnál is jobban, frissebbnek éreztem magam, azóta viszont, ok nélkül (vagy nem tudom, mi az oka), a boldogságból nagyon erős apátia lett.
2019. nov. 24. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tiszta kémia. Megnő bizonyos neurotranszmitterek szintje az agyban, majd csökken.
2019. nov. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Mehetek én is?
2019. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-es, és nagyjából mennyi ideig tart a dolog? Barátaimnál, akik ugyancsak utaztak, hogyhogy nem jelenik meg ez ilyen extrém módon?
2019. nov. 24. 15:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg olyanról hallottam már, hogy közvetlenül a trip után, de miért ennyivel utána?
2019. nov. 24. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:

1#-es, nem olvastad, hogy pszichedelikus volt?? O.o Ha nem is érted a kérdést, miért válaszolsz, mintha tudnád?


Kérdező, egyébként az egyes nem áll messze a valóságtól, bár nem kémia, hanem matematika. A trip által lett egy nagy lendületed. Ez nem az elméd szintjében és formájában normális mértékkel változott, hanem benne maradoztál. Ahigy írtad, 5 napig tartott. Ez önmagában nem infó, de neked abban a formában ahogy volt, túl sok volt, most meg, amikor a tudatalattid nem bírta már tartani azokat az aspektusokat, amiket tapasztaltál, visszaestél, de ez meg azzal járt, hogy az eddigihez képest nagyon rossznak látod, így még tovább zuhantál, mint az amúgy is átlag alatti forma. Amikor nem vagy ebben az apátiában, akkor is érzed, hogy átlagod alatt vagy, mert töltődsz, regenerálódsz.


Kezdj el meditációba, amit életed végéig néha csinálsz. Külön ajánlom a saját magad központját megtalálni, és megélni egy ideig.

2019. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

van akire szex után is rátör az apátia van akire meg nem.


szerintem csináld azt amit amúgy csinálnál és helyretesz. mozgás pl. tanulás stb

2019. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!