Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább?

Nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok, nem szeretek sehova se menni, folyon csak itthon ülök a négy fal között. Szeretnék másokat megismerni, de túlságosan félek. Úgy érzem, hogy nem vagyok jó, elég szerethető...


minden egyes kapcsolatom leépült egy idő után. Sokszor összekapartam már magam, de úgy érzem, hogy mostmár nem megy... nem bírom már tovább.


Van olyan, hogy felkelek és úgy érzem, hogy az lenne a legjobb ha nem is léteznék.



2018. máj. 24. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy? Lehet kinövöd még.
2018. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Tedd meg, ne sirankozz
2018. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

23


Köszi második!

2018. máj. 24. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:

"folyon csak itthon ülök a négy fal között"


Nem dolgozol?

2018. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jelenleg nem.
2018. máj. 24. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
de jó hogy nem most vagyok huszonéves. komolyan mondom. a mai fiatalság unatkozik, bezárkózik, öngyilkos lesz... stb! mi történt a világgal?
2018. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És megkérdezhetem, miért nem dolgozol? Ugyanis, ha nincs munkád, az okkal nyomja rá a lelkivilágodra is a hangulatát. Menj el dolgozni, keress pénzt és kezdj el gyűjteni valamire: utazásra, jogosítványra, autóra, lakásra, stb - tök mindegy mire, ami érdekel.

Ha nincs munkád, azzal végleg elveszíted a kapcsolatot a külvilággal.

Igen nagyon fontos lenne, hogy dolgozz: ott megismerkedhetsz esetleg egy számodra szimpatikus valakivel, stb.

2018. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pár évbel fiatalabb vagyok, de megértelek teljes mértékben. Alapvetően én is szeretnék új embereket megismerni, barátságokat kötni, de soha nem jön össze, mert túl sok bennem a gátlás meg a félelem, valamint elég csendes is vagyok.
2018. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!