Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha férjhez megyek hogy végre...

Ha férjhez megyek hogy végre elszabaduljak itthonrol de nem szeretem a férfit, milyen eletem lesz vajon? 19l

Figyelt kérdés

Sehogy máshogy nem tudok innen elszanadulni. Rossz csaladi hatter, rossz anyagi helyzet, ez kiserte vegig az eletem. Munkat sem talaltam évekig. De most vegre van.

Mindig is ezen jart az eszem, hogy ha jön egy férfi akit el tudok képzelni mint férjet, akkor hozzá megyek nem baj ha nem szeretem.

Most itt az alkalom.

Van egy ferfi aki tetszik, viszont tudom hogy nem o eletem szerelme, de jómudú, okos, inteligens, kedves, gondoskodo, minden ami kell.

Elgondolkoztam azon hogy mi lesz ebbol?

Ha hatrahagyok mindent es hozzá megyek felesegul es elmegyek innen mi lesz velem később?


2019. nov. 24. 19:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
A penzol itt szo sincs aranyom 🤣
2019. nov. 24. 21:18
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Pedig igaza van. Képezd magad. Nehogy azt hidd hogy csak neked vannak gondjaid az életben, és csak te akarsz elköltözni otthonról.

A fura dolog hogy nem mindenki tud magának leakasztani egy balekot aki kitartja.

2019. nov. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, próbáljátok meg, természetesen a házassággal várjatok. Összeköltöztök, jobban megismeritek egymást. Lehet, hogy nem vagy az a rögtön lángoló típus.

Most őszintén, mit veszítesz?! Ha az együttélés alatt rájössz, hogy nem megy, hát nem megy. Elválnak útjaitok.

2019. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Persze, kérdező, nyilván CSAK NEKED lehetnek gondjaid! Vannak, akiknek százszor, ezerszer nehezebb, mégis tanulnak, keményen dolgoznak, hogy legalább a jövőjük jobb lehessen! Nem baj, megszívod még rendesen.
2019. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
És a pasi tud róla, hogy hamarosan megnősül?:)
2019. nov. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Tipikus ingyenélő liba, akinek a tanulás és a munka is büdös.
2019. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
34%

NE foglalkozz a mocskolódókkal!



Szerintem sok lány menekül így el és sokan járnak pórul így. Viszont ha a srác normális és ez nemcsak látszat akkor lehet hogy megszereted idővel. Ha mégsem akkor is kapsz egy biztonságos teret ami jó. Ha 5 év akkor 5 év ha 10 akkor 10. Szerintem ez járható út. Nem kell hozzámenned de mindig tegyél félre a különválásra! Azt ne hagyd el! Tegyél külön pénzt euróban egy saját számlán. Kártyád se legyen hozzá csak gyűjtögess. Max ha bejön a srác akkor a 40. házassági évfordulótokra veszel neki egy horgásztanyát és mindenki boldog lesz.

36F

2019. nov. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na amikor kérdezik miért nem akarok megnősülni eszembe fog ez jutni.
2019. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#17: Kíváncsi lennék mit szólna hozzá a csávó, ha ezt a baromságot neki is előadná a kérdező...
2019. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!