Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elakarok menni...

Mit tegyek ha elakarok menni itthonrol mert mar nem birom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17eves lany vagyok es elszeretnek menekulni itthonrol mert mar nem birom elviselni ami itthon megy. Eddig a testverem miatt volt rossz mert ot istenitettek o volt mindig a legjobb,megkapott mindig mindent. O most elkoltozott es megrosszabb a dolog folyton nyomoznak utanam,nem mehetek sehova soha es meguntam. Apam ejjel nappal ordit minden miatt, undoritoan tragar modon beszel anyammal es velem is, Regebben utott is nagyon ritkan meg most is.. tudnek meg meselni

Szerintetek hova menjek eloszor? esetleg gyamugy? es ott mit mondjak/csinaljak? milyen kovetkezmenyek lehetnek ebbol? segitsetek legyszi mert nem birom mar


2019. ápr. 10. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy kérdező: Nagyszülő, egyéb rokon akivel jó viszontban vagy, esetleg párod ha van, nem jöhet szóba mint átmeneti hely?


Én nagyszülőkhöz mentem kezdetben, aztán volt egy időszak (3 hét) amikor egy középoiskolai barátom nagyon segitőkész családja adott szállást, és segitettek albérletet találni.


Igaz, akkor le kellett tennem ideiglenesen a gimit, és dolgozni mentem a még aktiv diákviszonyommal, de utána magántanuló státuszre váltottam, és tudtam egyidejűleg dolgozni, és tanulni a félévi vizsgákra. Mindezt úgy, hogy egy albérleti szobában volt helyem, ott tudtam élni, és senki az égvilágon nem orditozott velem, nem kellett fizikai agressziótól tartanom.

Az a havi 30-40 ezer lakbér nekem megért ennyit.

De ez pont azután tudott csak megvalósulni hogy 18 lettem, azelőtt tényleg rá voltam szorulva egy rokonra (nagyszülők).

Ha teheted menj kollégiumba, ha a várodon, községeden belül van olyan.


Nem ismerem a helyzetet, nem tudok ennél pontosabb tanácsot adni.

2019. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!