Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 18 évesen lelépni itthonról...

18 évesen lelépni itthonról szó nélkül nagyon gáz?

Figyelt kérdés
utálok itthon lakni, apám gazdag de egy smucig, spórolós anyám meg a cselédje és én meg hallgatom hogy neki milyen rossz, de az hogy mivan velem azt mindegyik leszarja.. még van 6 honap az érettségiig azt valahogy kihúzom aztán lelépek..
2017. nov. 26. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van hova menned, és tudsz magadról gondoskodni anyagilag, akkor kit érdekel? De ha előreláthatólag ebből az lesz, hogy az utcán alszol, és drogozol, akkor jobb lenne átgondolni még egyszer.
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
És érdekel ez itt valakit is szerinted?
2017. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az mivel rendőrség fog keresni ha nem szólsz.
2017. nov. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te agyon iskolázott nézd már meg mi ennek az oldalnak a neve és hogy milyen kategoriában tettem fel a kérdést.. ha másról szeretnél olvasni akkor rossz helyre kattintottál.
2017. nov. 26. 20:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először puhatolózva kérdezz rá,hogy mi lenne ha elmennél a suli után. Lehet ha tovább tanulsz az is változtatni fog a helyzeten és így is úgy is menned kell, de mindenféleképpen szólj valakinek.Ha szó nélkül lépsz le azt nem gáznak mondanám.
2017. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
"Segítség, nagyon rossz az életem, apám gazdag :("
2017. nov. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elmeni elmehetsz de milyen terveid vanak hova menél elöre kel munka,lakás.Ha fönök is rosszul bánik veled lelépsz mett akkor már mehetsz is haza.
2017. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A rendőrséggel fognak kerestetni, szóval igen, gáz.

Ha van hova menned, és meg is tudsz élni, akkor nyugodtan mondd meg otthon, jelezd, hogy hova mész.

Ha nincs hova menned, akkor maradj otthon, mert nem olyan egyszerű az élet, mint hiszed.

2017. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló szerintem nem kötekedésből írta. Azt szerette volna mondani hogy a kérdésedre a válasz hogy nem. Nem lesz ciki, ugyanis nagyon senkit se fog érdekelni aki téged ciki-nem ciki kategóriába sorol. Max a szüleidet.


Amúgy munkád van?

2017. nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szó nélkül nem lehet, bármennyire is szól belőled a dac.

18 év felett nagykorú vagy, Te rendelkezel magaddal, nincs már szülői felügyeleti kötelezettség.

De ha szó nélül mégy el, akkor szülők, hozzátartozók rendőrségi bejelentésére kerestetik az eltűntet.

Aztán ha megtalálják és ő közli, hogy nem megy haza, akkor az lesz. Elégtétel?

2018. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!