Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 20-30 közti fiatalok, nektek...

20-30 közti fiatalok, nektek hogy alakul a karrier, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2019. nov. 25. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Szarul. Utálom a munkám. Csaj lelépett. Mindkettőből kéne egy jobb.
2019. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, nemet és kort is írjatok légyszíves. Köszönöm.
2019. nov. 25. 18:09
 3/11 anonim ***** válasza:

A karrier jelenleg sehogy, mert még egyetemista vagyok, barátnőt meg még nem találtam (olyat, akivel hosszabb távon tudnék tervezni).


21F

2019. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

27 éves vagyok.


Érettségi óta 7 éve tanulok, már 2 dolgot, a másodikat imádtam, de egyik se jött össze.


Bolti eladó vagyok.


Jelenleg úgy néz ki, hogy fél év múlva nem lesz miből kenyeret vennem és ez igaz Apámra is.


Azon gondolkozom, hogy esetleg azért nem hagyom ott az egyetemet, mert ott vehetek fel hitelt kenyérre. De a bolti eladóság mellett órákra bejárni nem lesz időm, nemhogy tanulni és autodidakta képeznem magam.


Minden cipőm lyukas, a pólóim nyúzottak, az átmeneti kabátot alig bírom összegombolni magamon, a téli kabátom is rossz, fogalmam sincs, hogyan fogom hordani egész télen.

2 hete lavórban fürdök és úgy mosom a hajamat is. Ma az ott melegített vízből mertem edényben és úgy öblítettem ki a sampont.

2019. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 nemaRendőrség ***** válasza:
28%

Párkapcsolat kiválóan, most költözünk össze.


Karrier most érdekesen. Eddig építgettem egy irányba ahol igen jól állok, de kezd kifújni. Történt pár dolog ami miatt váltanom kellett volna vagy karriert vagy várost (és barátnőt).

Most fogok végezni mesterszakos mérnök informatikusként, így mehetek majd teljes állásban dolgozni.


Sínen van az életem.

23F

2019. nov. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
4-es válaszoló. Neked sem úgy alakul a sztori ahogy tervezted. Szomorú. Nem mintha nekem sokkal jobb lenne.
2019. nov. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló

Kitartást, sok erőt!

2019. nov. 25. 18:49
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
F/30 vagyok, karrier ok, jól keresek, megbecsülnek, értelmiségi meló. Párkapcsolat 0. :(
2019. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Munka van, nő nincs, életkedv sincs. Welcome to Hungary.
2019. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Munkahelyem van és szeretem a hivatásom csak nem keresek vele annyit ,hogy jussak egyről a kettőre.

Párkapcsolat nincs.

2019. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!