Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én miért vagyok mindenkinek...

Én miért vagyok mindenkinek csak örök haver/jó ismerős?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, és arra keresem a választ immár évek óta, hogy miért nem vagyok senkinek több, mint egy haver/ jó ismerős/ jó kolléga.

Férfiaknak, nőknek egyaránt. Barátom mindig kevés volt, most is 1 van, és más embereknek mintha nem is ütném meg a mércét barátkozási vagy párkapcsolati szempontból.


5 éve bekerültem egy férfiakkal teli munkahelyre, nyilván női munkakörbe. A rokonaim ugrattak is, hogy na, 2 éven belül nagyharang, mert annyi pasi közt biztos megtalálom az igazit. Én erre sose voltam rágörcsölve, nem érdekelt, csak vagy 4 év után vettem észre, hogy nemhogy senkivel nem alakult semmi, de még közelebbi barátságot se tudok senkivel felmutatni. Igen, tudom, a munkahely nem is ezért van, de itt jellemző, hogy az emberek melón kívül is összejárnak, barátok.

Mindenkivel jó, szívélyes a kapcsolatom, mindenki kedves, segítőkész és én is maximálisan az vagyok, okom sincs rá, hogy ez ne így legyen. Nem vagyok kinézve, kiutálva, a legjobb munkahely valaha.

Mégis, a velem egy időben felvett női kollégákat elhallgatva csak elgondolkodom, mi velem a baj. Mesélik, hogy este így leveleznek a többiekkel messengeren, meg úgy közel vannak xy-nal, és tudnak pár személyes gondról... én senkivel nem vagyok ennyire közeli viszonyban, mikor a számomra legkedvesebb emberekkel megpróbáltam munkán kívül kapcsolatba lépni, az se sikerült.

Annak ellenére, hogy ott a női kollégák zöme szerelmet talál, velem még csak flörtölni se flörtöl senki. Ez akkor tűnt fel, mikor a közvetlenül mellettem dolgozó, objektíven nézve is nálam szerencsétlenebb külsejű kolleginát próbálták mellettem bevarrni.

Átlagos vagyok, nem nézek ki rosszul, magas vagyok és inkább sportos. Régen volt némi súlyproblémám, de attól megszabadultam. Nem vagyok kiemelkedősen szép, de csúnya se.

Az agyam nem kotyog a tokjában és még házias is vagyok, amit a munkahelyi főzéseken, stb már volt alkalmam bizonyítani is.


Ennek ellenére nem kellek, nemhogy mint nő nem érdeklek senkit (300 férfi közül), de mint közelebbi barát sem. Mindenki kedves, cuki, elpoénkodnak velem (nem a káromra!), meg agyondícsérnek (így szép vagyok, úgy jó vagyok), utána mindenki hazamegy. Nekem valahogy senkivel nem is sikerül a szabadidőben szorosabbra fűzni a kapcsolatot, barátként sem.


Nyilván ez egy folyamat volt, évek alatt jöttem így rá mindenre, és mostanra ott vagyok, hogy akármi is az ok, tudni akarom, elfogadom, legyen bármilyen borzasztó.


Szerintetek mi van egy emberben, ami ugyan nem unszimpatikus (mert senki nem utasít el), de nem is vonzó?

A családom szerint "túl szép vagyok", ami kizárt, szóval ezt hagyjuk. Ez nyilván elfogultság.


Köszi a tippeket.



2019. nov. 14. 06:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Detto, munkahelyen poenkodas meg minden, de munka utan eszukbe se jut
2019. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Te huzod meg a határokat.


Nem erdeklodsz, nem flortolsz.

2019. nov. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Balogh Bence 2019 ***** válasza:

Valószínűleg van benned egyfajta távolságtartó ridgeség. Nem tudjuk milyen a stílusod, az is lehet, hogy rossz arc vagy :p

Szoktál mosolyogni, viccelődni, intimebb dolgaidról beszámolni?

2019. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem nézel ki elég jól, vagy túlságosan válogatsz. Esetleg annak ellenére, hogy ezt a kérdést értelmesen le tudtad írni, a valóságban elviselhetetlenül buta vagy. Ennyire egyszerű.

Én pedig vállalom, hogy én vagyok az éppen aktuális suttyó paraszt, aki a kérdésed alá nem az elvárt "ne csüggedj, majd rádtalál az igazi" vagy "nem is baj, ha nem munkahelyen találsz párt, mert házinyúlra nem lövünk" választ adom, hanem azt írom, ami eszembe jut, mert láttam már rá példát.

2019. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem benned van egy gát, nem vagy elég nyitott. Próbálj meg jobban nyitni, lazább lenni, flörtölni ha tetszik valaki.
2019. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Lehet tul jo vagy.


Velem is megesik hogy pl engem szolid okost lanyt eszre sem vesznek, de a r.bis beszedes flörtölös neha sunyi (hàzas pasikkal is kikezdenek stb)bnöimre(akiknel joval szebb vagyok amugy)meg rà vannak kapva.


Neha ugy erzem minta a "rosszak"akikben van r.bancsàg, rafinàltsàg stb kaposabbak joval mint az egyszerübb naivabb emberek.

2019. nov. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem sértődök meg semmin, ahogy írtam, minden magyarázatra nyitott vagyok már. Ilyenekre is. Nyilván az ember első körben ezekre gondol: buta vagyok, ronda vagyok, gáz vagyok. Az a baj, hogy nem tudom, kitől tudnám negkérdezni, akinek nincs oka, érdeke abban, hogy kedves legyen, ne akarjon megsérteni.
2019. nov. 14. 07:56
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kép alapján többet tudnánk mondani, de bennem a kérdésedet olvasva is felmerült egy kérdés: Mennyit szoktál mosolyogni? Nem vagy túl komoly általában?
2019. nov. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl komoly, sőt kifejezetten humorosnak tartanak, jókedvűnek. Nincs is okom másra. Ok nélkül nem vigyorgok, mint a vadkörte nyilván.
2019. nov. 14. 09:21
 10/22 anonim ***** válasza:

Vagy túl távolságtartó vagy velük, nem adod semmi különösebb jelét az érdeklődésnek.


Esetleg nem tartanak elég vonzónak.

2019. nov. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!