Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme azoknak a különböző...

Mi értelme azoknak a különböző közösségi oldalakra feltöltött selfie-knek, amiken a lányok szánd szándékkal buta 3,14csa fejet vágnak? Komolyan van olyan srác, akinek ez tetszik? Nálam ez az abszolút vágyölő.

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a csücsörítő szájat, a bamba tekintetet, az állandó nyelvöltögetést, a hülye filtereket, a csámpásan pózolást, stb. Kinek csinálják? A környezetemben mindenki cikinek tartja.

2019. nov. 26. 16:07
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Elgépeltem, előfordul mindenkivel. Nem, nem koptattak le, az ösztönöknek meg nem tudom, mi köze van ahhoz, hogy kinek mi jön be.
2019. nov. 26. 16:53
 12/49 anonim ***** válasza:
100%

Azért grimaszolnak így, mert így sikerül jól egy kép. Egy sima mosollyal van aki idétlenül néz ki, és ilyen számalmas képet kell vágniuk, hogy végre legyen egy kép, amin szerintük jól, előnyösen néznek ki.

Más oka nincs. Szerintem is szánalmas, de hát nekik muszáj feltölteniük a képet a lájkokért, különben belebetegednek a szeretethiányba.

2019. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Több lájkot hoz. A többséget úgysem a bamba tekintet érdekli, hanem hogy milyen a melle/segge, a csücsörítés meg csak "jár" mellé
2019. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
19%
Nem értem miért fáj egyeseknek annyira hogy egy lány feltölt magáról egy képen ahol nem kőarccal néz a kamerába. Nagy valószínűséggel nem a fiúk miatt tölti fel úgy se, nehéz belegondolni de a lányok nem minden gondolata a fiúk körül forog.
2019. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:
Azért a kőarc és a buta 3,14csa tekintet közt orbitális nagy különbség van. :)
2019. nov. 26. 17:00
 16/49 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem is szimpla függőség ez a like-ok számától.
2019. nov. 26. 17:00
 17/49 anonim ***** válasza:
76%

#14 Csak nem te is egy csücsörítős, idétlen kollegina vagy, hogy így véded őket, immár a második hozzászólással?

Dehogynem, bár úgyis letagadod és azt fogod írni hogy te fent sem vagy egy közösségi oldalon sem.

2019. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
60%

#17: kőarc, vagy csücsörítés??? Válassz! Ha nem tetszik az igazolványkép, lehet pofát befogni!

A 14-es is erre akart utalni :DDD

2019. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök praktikus, így egyből látják a pasik, hogy melyik csaj az "esze semmi, dugd meg jól" kategória.

Nem kell ennyit finnyáskodni :)

2019. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
82%
Szaporodási ösztön? Mert a férfiak (vagyis fiúk inkább), amikor az ilyen csücsörítős, pushupmelltartós, műszempillás, butafejű kislányokra lihegnek, olyankor pont az jár a fejükben, hogy majd milyen szép és okos gyerekeik lesznek, ugye? :DDD
2019. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!