Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol barátkoznak, ismerkednek...

Hol barátkoznak, ismerkednek fiatal házaspárok?

Figyelt kérdés

A kérdés adott. Fiatal, 24-25 éves fiatal házaspár vagyunk. Diplomás, jól kereső, jól szituált, drága környéken élő emberek vagyunk. Sajnos a munkahelyünkön tőlünk jóval idősebbek a kollégáink. A környékünkön is idősebbek élnek. Egyetemeinknek nem szövődtek igazi nagy barátságok. Kevés hobbink van, az is inkább időseknek valóbb.

Hol tudnánk velünk egy "szinten" élő fiatal párokkal barátkozni, haverkodni? Kicsit ez azért másabb, mint amikor az embert pár keres magának. Természetesen semmi szexuális...



2019. nov. 26. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
31/27 még belefér? Budapest agglomerációja.
2019. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez érdekes jelenség, hogy sok olyan párban lévő ember van, akik szintén párban lévőkkel akarnak barátkozni.

Mivel én egyedülálló vagyok így valahogy mindig olyan emberek lettek a barátaim,akik szintén egyedülállók, de nem azért,mert a párban lévőkkel ne akartam volna barátkozni, hanem ők nem akartak velem. Mintha lenéznék azokat, akiknek nincsen párja. Pfú mennyi ilyen felszínes párral találkoztam már, akik csak érdekből voltak együtt és görcsösen keresték más náluk sikeresebb párok társaságát, hogy jó kapcsolatokat szerezzenek és minél többet, hátha közben találnak egy jobbat, hogy egy másik gyönge kötelékű párocska valamely tagjában kapaszkodóra leljenek és lecseréljék az unalmas partnerüket valami használhatóbbra,mert kettesben nem is tudtak boldogok lenni.

2019. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy mit értesz az alatt, hogy veletek egy szinten van valaki. Nem igazán hallottam még olyat, hogy valaki elkezdi magáról és a párjáról a bemutatkozást és már a 2. mondat arról szól, hogy jól keresnek és drága helyen élnek. Ezzel így szerintem valami instacelebeknek tartott partin próbálkozz.

Amúgy más téren a hobbi alapján eseményeken, munkahely által (azért mindenhol akad 1-2 fiatal.)


Bár, én a motivációt sem értem. Én a barátnőmmel inkább kicsit szexuálisabb dolog miatt ismerkednék csak célzottan párokkal.


#2-est pedig adom.

2019. nov. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!