Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok hogy/hol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok hogy/hol ismerkednek?

Figyelt kérdés

17, lassan 18 éves leszek, és még nem volt barátom. Nem vagyok bulizós típus, tehát ez az ismerkedési lehetőség kilőve. Mi maradt még? Internet. De ott hol?

Egy kis segítség jól jönne, hiszen nem akarok 30 éves koromig szingli lenni. :D

17L



2017. júl. 6. 23:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok. Én interneten próbálkozom (pl. itt, GyK-n is beszélgettem már olyan lánnyal, akivel el tudtam volna képzelni párkapcsolatot, de sajnos nem lett semmi belőle), illetve versenyeken.


18/f

2017. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
73%

Szia! Ha városban laksz akkor főleg a plázáknál vagy a városközpontban lehet találkozni fiúkkal! Én is visszahúzódó vagyok igaz én fiú vagyok és 16 éves de lehet tudtam ezzel is segíteni!

Ha interneten akarsz társalogni és ha külföldiekkel akkor az Interpals, ha pedig magyarokkal ott a Facebook vagy a GYK de ha úgy van tudok még írni privátban!

2017. júl. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel :D


18F

2017. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

GyK tényleg jó. :) Lehet gáznak hangzik, meg az is, de én is használom ilyen célra, csak hát zsákbamacska aki a képernyő mögött van.

Amúgy szórakozóhelyeken biztos sikere van a lányoknak, csak a fiúk intelligenciaszintjét felére csökkenti az alkohol, mire elvánszorognak a kiszemelt hölgyhöz. :D

Ha szeretnél próbát tenni, írj. n.n

18/F

2017. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Bárhogy,bárhol.. szinte mindenhol vannak csajok.. hisz ők is emberek és ha jóltudom akkor az emberek a Földön élnek.:D suliba ha jársz/fogsz menni akkor ott még könnyebb.. nemkell utaznod sehova csupán a szünetben vagy a tanítási órák után lehet.. spoiler: a suliban akár 100 csaj is van szóval abból bő a választék
2017. júl. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%

17/F

Én gyakran próbálkoztam kocsmákban meg más egyéb szórakozó helyeken is, kicsit komolyabb, értelmesebb lányokat keresni de rájöttem, hogy értelme kb a 0 volt. Mert ilyen helyeken nincsenek. Nem tudom fiúkra ez mennyire jellemző de gondolom ott is hasonló lehet a helyzet. Azt tanusíthatom hogy ilyen helyeken tényleg semmi értelme próbálkozni.

Tudom írtad, te nem vagy olyan bulizós típus de ha egyszer úgy éreznéd hogy lemaradsz vmiről, ne csüggedj, mert semmiről nem maradsz le. Esetek többsége általában időpocsékolás.

Mostanában én is egyre gyakrabban járok fel a gyk-ikra én is hasonló célból, de a gond sajnos mindig a távolság. Igaz eléggé az isten háta mögött lakom és lehet csak ezért ilyen szarok az eddigi tapasztalataim ezzel. De sztem hogy ha már vki neten próbál párt keresni az válasszon vmi más, oldalt mert a gyk-ik az ilyen helyzetűeknek nem éppen a legjobb erre.

Úgy hogy ha neten próbálkoznál akkor sztem keress más jobb oldalakat pl.: állítólag most a bado, tinder a legnépszerűbbek.

Amúgy Baranya megyei vagyok Pécstől kb 1 órányira lakom, nem messze a horvát határtól egy faluban. Úgy hogy a "legjobb" helyen lakom ilyen tekintetben. 😄

De ha gondolod írhatsz.

2017. júl. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én :) 18/f
2017. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ismerős által ? Nincsen barátnőd, aki ismertebb és szívesen összehozna valakivel ? :)

Itt tényleg sok jófej ember van. Akár.. :D

Én sem vagyok bulizós, de haverok néha elrángatnak helyekre és nagyon jól sűlnek el. Lehet, ha picit kikapcsolódnál ilyen szinten, jót tenne ennek is. :P


De igaz, mind hiába, hogyna nem találsz senkit, ahogy én sem. :c :D

17/f

2017. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
tenisztáborban lett 5 nap alatt 10-15 haverom.Egyikőjükkel lassan legjobb barátok vagyunk,állandóan kijárunk edzeni a csajjal.Nekem bevált.A tenisz valahogy összegyűjt sok jó embert:)
2017. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom én sem, én most a munkában próbálkoztam, kemény 3 leányzónál Xd

Nem jött sok össze, csak felszínes beszélgetések (az is több, mint a semmi végülis).

De egyébként... Én sem tudom.


Neten szoktam még néha... Regisztráltam egy gagyi társkeresőre, csak úgy kíváncsiságból....

Ennyi. 17f, Bp

2017. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!