Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a 28 éves kor már...

Szerintetek a 28 éves kor már érett felnőttkornak számít? Ki hogy élte meg, illetve hogyan viszonyul hozzá?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, de egyáltalán nem érzem az idő múlását, vagy hogy öregednék.

Nem tudom, miért, de mindenki olyan 22-23 évesnek tippel, aztán amikor mondom, hogy mennyi vagyok, akkor elképednek, hogy "tényleeeeg?", és máshogy kezdenek el hozzám állni.

De miért van ez? Egy 28 évesnek már rosszul kellene kinéznie? Igazából nem vagyok sem ráncosabb, sem kövérebb, sem vékonyabb, sem tramplibb, mint mondjuk 20 évesen, sőt, az idő a javamra vált, már ami a külsőmet illeti. 23 és 28 év között amúgy is csak 5 év van, ennyi idő meg nem változtatja meg az embert.

Nem ismerek már túl sok velem egyidős embert, tehát nem tudom, hogy milyennek kéne lennem, vagy hogyan kellene kinéznem ebben a korban. Úgy öltözök, mint egy normális fiatal lány.

Olyan túlságosan érettnek sem érzem magam, még mindig ugyanúgy vannak kétségeim, nincs férjem, gyerekem, kertes házam. :D Nem azt mondom, hogy már itt kéne tartanom, de mintha a környezet ezt társítaná már ehhez a korhoz. Lehet, azért is van ez, mert világ életemben későn érő típus voltam, mindent később éltem meg, mint anno az osztálytársaim.



2019. nov. 28. 14:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Se a "csitri" se a "vén" nem hangzik jól, az egész írás olyan :nesze semmi fogd meg jól" volt.
2019. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 28. az pont az a határ, ami pillanatokon belül már a múlté lesz, és jönnek a harmincas és negyvenes évek.

Aki már most sem képes elfogadni a korát az hogyan viseli el azt, hogy hamarosan középkorú öregedő nő lesz?!

2019. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!