Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen szeretnétek...

Ti hány évesen szeretnétek megházasodni, gyereket vállalni (mennyit? )? És hány évesek vagytok most.

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok most, ha megtalálnám azt, akivel össze akarom kötni az életemet, akkor én egy-két éven belül már megházasodnék. Gyereket mindenképp 30 előtt szeretnék, legideálisabb lenne, ha 27 évesen már megszületne az első gyerekem, utána pedig szeretnék legalább 2-t, de ha lehet, akkor többet, nagy családot szeretnék. :)
2019. dec. 1. 20:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
"sajnos azt vettem észre hogy a nőknél a kinézet is számít," Már ne is haragudj, de neked nem számít hogyan néz ki egy nő? Vagy a nőknek ne is legyenek igényeik? Hagyjuk már...másrészt ez az izom dolog. Sörhasú, puhány ismerőseimnek-akik nem pénzesek, szép feleségük, barátnőjük van, akik vigyáznak az alakjukra.
2019. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Először is találnom kellene párt magamnak végre, de most úgy érzem, hogy kb 28 éves korom előtt még nem szeretnék megházasodni semmiképp. A gyerekvállalás (örökbefogadás) 30-35 éves korom körül lenne leghamarabb reális.


23/F

2019. dec. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
29%

Fél éve vagyok együtt a barátnőmmel, de ez a félév olyan gyorsan elment. Attól függetlenűl, hogy minden tökéletesnek tűnik és jelenleg egymás legjobb barátai is vagyunk, nekem legalább 3-4 év kellene a házassághoz és valamikor utána a gyerek.


Furcsa mód már átbeszéltük a családalapítást és ő úgy van vele, hogy legalább 7 év kell neki a gyerekvállalásig, előtte fogamzásgátlás és legrosszabb esetben abortusz. Ezen a téren teljesen egyetértek vele.

2019. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én nem vágyok gyerekre, házasságra. Ha úgy alakul, hogy lesz, vagy pár év múlva szeretnék, ok, de én most így tök jól elvagyok.


28N

2019. dec. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok, legkésőbb 30-35 éves koromig szeretnék gyereket, egyet vagy kettőt.
2019. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

Ha már van egzisztenciád (pl.szakmád) házasodj. Nem feltétlen kell várni, míg milliomos leszel.

Ketten mindég könnyebb, mint egyedül. Ezt , kérlek, jól jegyezd meg..

2020. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
46%
Én minél előbb, persze csak ha megtaláltam a szerelmem. Szerintem akkor már tudja az ember, hogy ő lesz az illető, akihez hozzá szeretne majd menni. Most 21 éves vagyok, 25 évesen lesz meg a diplomám (a mester), de ha úgy jön össze, már előtte is elkezdenék családot alapítani. Két gyereket szeretnék egy-két évvel esküvő után, maximum 1-2 év korkülönbséggel. ♥
2020. máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én most 22 evesen vagyok terhes, szeretnék mihamarabb megházasodni is.
2020. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!