Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány évesen szeretnétek...

Ti hány évesen szeretnétek megházasodni, gyereket vállalni (mennyit? )? És hány évesek vagytok most.

Figyelt kérdés
Én 23 vagyok most, ha megtalálnám azt, akivel össze akarom kötni az életemet, akkor én egy-két éven belül már megházasodnék. Gyereket mindenképp 30 előtt szeretnék, legideálisabb lenne, ha 27 évesen már megszületne az első gyerekem, utána pedig szeretnék legalább 2-t, de ha lehet, akkor többet, nagy családot szeretnék. :)
2019. dec. 1. 20:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Persze ha szeretnék egyáltalán, ezt kihagytam. :)
2019. dec. 1. 20:41
 2/18 anonim ***** válasza:
Kb. így gondoltam én is.
2019. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, én várom azt az életérzést, hogy én gyereket SZERETNÉK. 25 éves vagyok és hiába adják oda a random gyereket a rokonok, hogy jajj de cuki, de a hormonjaim nem bolydulnak fel tőle.

Szóval nem tudom, várok arra, hogy ne csak nyűgként éljem meg az egészet, hanem én is vágyjak rá.

2019. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
30 éves koromban szerettem volna gyereket. Most 29 vagyok. Sajnos az a helyzet, hogy a mai nők nem szeretnének családot, és a komolyabb céltudatos férfiakat sem szeretik. Legyen bulika, meg kigyúrt izomagyú nagypofájú kan, mert az a menő. Már kezdek letenni róla, hogy valaha lesz családom. Hiába vagyok intelligens, hiába vagyok művelt, hiába van jó szakmám. Kitörölhetem velük a seggem. A nőket csak az izmok, a magasság, meg a szájhősség érdekli.
2019. dec. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Fő a pozitív gondolkodás,sok sikert, biztosan sikerül fog.


Nem szeretnék negatív lenni, pozitív vagyok mindig,legyen annyi elég hogy nem szeretnék házasodni és papíron össze kötni az életemet, bár előre semmit sem lehet tudni,de nekem az is elég ha szeretjük egymást nem kell ehhez semmilyen papír.


Egyet sem szeretnék ebben a csodás világba,nem akarom hogy ezt nekik is át keljen élni, elég nekem a testvérem gyermeke,ha majd akarok vele bármikor tudom sok sok szép dolgot csinálni.


21F

2019. dec. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Megházasodni nem szeretnék, gyereket majd akkor vállalok (örökbefogadás) majd ha úgy érzem. Nem szoktam így előre tervezni.

Most 18 vagyok.

2019. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%

23-24 évesen szeretnék megházasodni, és olyan 25-26 körül pedig gyereket is. Azon belül kettőt. 🙂


16/L

2019. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
15%

4# Ha gondolod teljesen nyugodtan el tudsz kezdeni edzeni,szerintem nem muszáj kigyúrt állatnak lenned csak légy sportos és azért legyen rajtad izom is,sajnos azt vettem észre hogy a nőknél a kinézet is számít,valahogyan legyél beválalós és egy kicsit legyen nagyobb szád is bár ezt nem muszáj, de lássák rajtad hogy férfi vagy, tarts velük szemkonktaktus és szólódsd le őket, mosolyogni is kell mert annak jótékony hatása van,légy ápolt,sok sikert.

Aki próbálkozik annak előbb vagy utóbb sikerülni fog csak nem szabad feladni, ugyan így van ez a gazdag embereknél is, csak azok lettek gazdagok aki nem adták fel.

2019. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
26 évesen akartam férjhez menni és gyereket szülni. De halasztódott a dolog, házasság 29 éves koromban lett, és idén, 30 évesen szültem. Pár évig még nem szeretnék több gyereket, de később még lehet róla szó.
2019. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2019. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!