Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan kezelitek a nárciszt...

Ti hogyan kezelitek a nárcisztikus embereket?

Figyelt kérdés

Engem mindig megtalálnak, egyszerűen vonzom őket mivel apám is az, emellett mindig is önbizalomhiányos voltam meg elvileg olyan szende, ártatlan kinézetem/kisugárzásom van. De mióta jobban beleástam magam az önismeretbe és sokkal határozottabb meg erősebb személyiségem lett, még így is betalálnak és próbálnak kihasználni, tönkre tenni.


Hogyan lehet az ilyen embereknél már az elején felismerni, hogy nárcisztikusak? És mégis hogy kezeljem őket?



2019. dec. 2. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Engem már nem érdekel. Csinálhat akármit akkor sem fog tönkretenni. Egyik haverom mondta hogy elérhető voltam közösségi oldalon mikor közben ki volt kapcsolva a telefonom. Tuti hogy ő volt az. Én megtanultam az ilyen embereket letojni. Majd megunja.
2019. dec. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem foglalkozom velük, ők se igazán foglalkoznak velem, pedig vannak a környezetemben. Nem vagyok áldozat típus, ahhoz túl magas az önismeretem és az önbecsülésem, hamar átlátok rajtuk és nekik se vonzó egy erős személyiségű ember. Régen nem így volt, amikor nagyon elesett, labilis és önbizalomhiányos voltam, akkor állandóan betalált valaki, aki át tudott rajtam lépni vagy ki tudott használni, de már régóta nincs ez. Dolgozz te is az önbizalmadon, fejleszd az önismereted, építs fel egy egészséges énképet, húzd meg a határaid, tanulj meg asszertív módon kommunikálni és utána téged is el fognak kerülni :)
2019. dec. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Milyen narcisztikus??

Vannak ILYEN emberek és OLYAN emberek(.)

2019. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
#3 Milyen nárcisztikus? Téged sem az eszedért szeretnek. Ez egy undorító személyiség aki élvezi ha mást tönkretehet mindenhogy. Miatta lettem mentálisan beteg.
2019. dec. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

#4

Milyen mentálisan beteg?

OLYAN vagy AMILYEN.

2019. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 Majd rájössz milyen az amikor ártatlanul mások ellened fordulnak,milyen az amikor egyedül maradsz a magánnyal mert téged mindenki semmibe vesz őt meg istenítik mint egy jó embert,boldog élete van,rengetegen szeretik,milyen az amikor az egész gyerekkorod tönkremegy egy nárcisztikus szülő miatt. De belőled az empátia hajszála sincsen.
2019. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!