Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok az okoskodó...

Ti nem unjátok az okoskodó embereket?

Figyelt kérdés
Konkrétan középiskolás vagyok terv a továbbtanulás, s megmondom őszintén néha kicsit elegem van a sok órából, hogy a tömegközlekedés se tud ehhez igazodni, hogy 9 órák mellett még készüljek egy emelt érettségire is, mert az iskolában a fakt is csak középszintre készít fel. Ami nem baj persze, csak amikor olyan ember okoskodik, aki 240 ponttal bekerült pár éve egyetemre, emelt érettségi nélkül, napi 5-6 órákkal, az kicsit kinyitja nálam a bicskát. Szerintetek?
2019. nov. 23. 19:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Okoskodás alatt értem, hogy egyetért az emelt érettségivel, meg, hogy mit panaszkodok, stb.
2019. nov. 23. 19:16
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2014-ben két emelt érettségivel jutottam be. Sima gimnáziumi osztályba jártam, és a napi 5-6 óra szép álom volt számomra. :D Általában volt 8 órám, sokszor még pénteken is.


Szóval ne gondold, hogy pár évvel ezelőtt fenékig tejfel volt.

Lehet, hogy az emelt érettségi nem volt alapkövetelmény, ettől függetlenül sokan megcsinálták, hogy meglegyenek a plusz pontjaik. Másképp nem kerültek volna be...


Egyébként az oktatási rendszer úgy, ahogy van, el van b**zva, de mi magyarok valahol hagyjuk is, hogy így legyen... Sajnos. Ettől függetlenül az első vizsgaidőszak mellett eltörpül az emelt szintű érettségi, legalábbis számomra sokkal nehezebb volt az első egyetemi év, mint érettségire készülni.

2019. nov. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

"Ti nem unjátok az okoskodó embereket?"


De igen.

Pont ezért el sem olvasom az okoskodásodat.

2019. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, első!
2019. nov. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!