Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszem neki? Ha igen, miért...

Tetszem neki? Ha igen, miért nem mosolyog vissza?

Figyelt kérdés

Pár hete találkoztam vele a buszon. Közel álltunk egymáshoz, ő jobboldalt. Én ránéztem néhányszor, de ha jól láttam, ő itt még nem nézett vissza. Viszont leszállásnál, amikor egymással szembe kerültünk, nagyon sokáig meredt rám. (Én itt nem mertem ránézni.) Aztán egy másik nap ismét találkoztunk, akkor már felém fordulva állt, és folyamatosan bámult. Gondoltam, próba-szerencse, és rámosolyogtam, mire ő elkapta a fejét.

Pár nappal később épp az út mellett sétáltam, amikor a szemem sarkából észrevettem, hogy a mellettem kikanyarodó autóból valaki néz. Nem látok jól távolra, szóval hosszú másodpercekig csak hunyorogva próbáltam kitalálni, hogy ugyanaz a személy-e. Igen. Ő közben folyamatosan nézett. Amikor elfordultam, ő is elfordult. Amikor újra visszanéztem, ő is visszanézett. Utána megismétlődött a jelenet, de harmadjára már nem néztem rá vissza.

Ebből biztosra lehet venni, hogy tetszem neki? Meg merjem szólítani? Annyira nem vagyok otthon az ilyesmikben, szóval nem tudom, mit kéne tennem... :$


21/L


2019. dec. 2. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet csak azt nézi, hogy te miért nézed ennyire. Vajon ismeritek egymást, csak nem emlékszik? Szóval én nem mondaná biztosan, hogy tetszel neki.

De miért ne? Szólítsd meg! Vagy legalább ne kapd el a fejed, mosolyogj rá.

24L

2019. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!