Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy lány beszélgetés közbe...

Ha egy lány beszélgetés közbe előre hajol és bele néz a szemembe és úgy mosolyog, az jelentheti azt is hogy tetszem, bejövők neki?

Figyelt kérdés

Vagy ez semmit sem jelent? Nem látok rajta semmi undort vagy ilyesmit.


Nem ismerem, egy közforgalom számára létesített intézményben dolgozik (postai ügyintéző, nem rég jöt ide) vagy ez csak amolyan ügyintézői stilus? Bár nekem az a furcsa, hogy (szerintem) (csak) velem csinálja bár kitudja. Meg amugy sem szoktak rám mosolyogni a postán. Szóval így végképpen nem értem. Amugy ránézésre a csaj amolyan milf stilusú, nagy mellei vannak, eléggé látszik. A milf stilust azért írtam, mert eléggé ribizlis stilusa van (de a látszat néha csal) Azt hogy hány éves, nem tudom. Köszi a válaszokat!



23/F


A csaj is akörül lehet 23/4/5/6. körüli.



2019. júl. 8. 21:45
1 2
 1/11 he84 ***** válasza:
81%
Nagy eséllyel bejössz neki, de nem biztos. Ez részben egyéntől is függ. Finoman próbálkozhatsz nála, ha neked ő annyira bejön, ám vedd a jeleket tőle, hogy erre mit lép és ha távolódna, akkor inkább hagyd.
2019. júl. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Mihago ***** válasza:
74%
Hacsak nem krónikus rövidlátó. Ha a melle nagy, akkor igen, azt akarja, hogy benézz.
2019. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Hogyne, minden nagymellű ribizli utánad sóvárog. Egy senki kis ügyfélre, naná. Igaz megkaphatna bárkit, a mellei miatt valószínűleg napi minimum 3 férfi próbálkozik be nála, de neki pont te kellesz, senki más. Biztos most is otthon rád gondol, arról álmodozik hogyan nyomhatná legközelebb az arcodba a melleit. Jaaa nem.... az te vagy. :D :D :D
2019. júl. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha bejön neked, akkor ne hagyd elveszni a szemkontaktust, mosolyogj te is rá. :) /L
2019. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Okés, köszi. Márcsak annyi, hogy milyen jeleket figyeljek, mik a jelek? Ja és még valakinek másnak mi a véleménye?
2019. júl. 8. 23:37
 6/11 he84 ***** válasza:
Például ha többször több másodpercig a szemedbe néz közelebb kedvesen. Ám ez se mindig jel erre, legfeljebb sokszor.
2019. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincsen, azóta nem voltam a postán.
2019. júl. 10. 22:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Téged sem az eszedért szeretnek.
2019. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy ettol bejossz neki.
2020. febr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azota osszejottetek? xd
2020. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!