Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted ez bunkóság?

Szerinted ez bunkóság?

Figyelt kérdés

A születésnapodon x ember (ez az az eset, mikor szerint abszolút irreleváns, hogy 3 vagy 300 emberről van szó) felköszönt a Facebook-on. Te senkinek nem köszönöd meg, mindössze egy like-kal reagálsz vissza.


Ha te vennéd a fáradtságot ahhoz, hogy felköszönts valakit születésnapja alkalmából és ő nem köszönné ezt meg, megharagudnál vagy nem érdekelne különösebben a dolog?



2019. dec. 3. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá magasról. Aki fontos az személyesen, de minimum telefonon köszönt fel és én is őt. A többi meg nem érdekel, ahogy őket se érdeklem.
2019. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sem a facebook sem a lájkok száma nem tesz boldoggá, előbb örülök annak, ha személyesen vagy telefonon keres fel valaki. Mivel magamból indulok ki, én az ismerőseimet így szeretem felköszönteni, így garantált, hogy abban a percben meg is köszönik, bár nem ez a lényeg.
2019. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem likeolgatnék. Kiírnám, hogy mindenkinek köszönöm, aki felköszöntött. Visszafelé ugyanez.
2019. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Be van állítva, hogy csak én látom a születési napon, tehát nem küld senkinek értesítőt, névnap alkalmával meg hibernálom a fiókom, hogy ne TAG-eljen be senki és így nem kell köszöngetni. És nem leszek bunkó. ;)


De én meg minden ismerősömnek előre megírom, hogy "Boldog születésnapot" üzenwtbe, vagyis elöző nap megelőzve a rendszert ezzel mutatva, hogy engem nem a facebook értesít hanem tudom előre élete legszebb napját az illetőnek. :)

2019. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!