Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha csak egy heted lenne...

Ha csak egy heted lenne hátra, miket sajnálnál ami kimaradt?

Figyelt kérdés
Már 32 vagyok még csak 1 gyerekkel,addigra már 3-4 gyereket szerettem volna, látom a gyerekeknek milyen jó játszóterek és játszóházak vannak,én falun nőttem fel,11 éves koromra lett egy kis játszótér,13 évesen voltam egyszer a balatonon az osztályjal néha pesten voltunk de azóta semmi.cirkuszban kétszer. discoba se jártam mert haverok nem szerették. Győrbe meg debrecenbe szeretnénk eljutni már vagy 7 éve, de messze van,gyerekkel nehéz,(6-8 órányira) meg disneylandbe egyszer,a nagycsaládokat irigylem a filmekben ahogy összejárnak,nekünk már nincsenek szüleink, úgy érzem annyira elkeserítő lenne ha kiderülne egy hetem van hátra,hogy nem neveltem fel gyerekeket, nem voltunk sehol ,gyerekként sem éltem.30 évet lehúzhatnék a wc- én. Te mit éreznél elkeserítönek? Mik maradtak ki az életedből amit szerettél volna még?
2019. dec. 4. 06:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha 1 hetem lenne hátra akkor kiélném a beteges vágyaimat. Akkor már nem tök mindegy mi lesz? 1 hét múlva kampec. Még bőribe se leszek sokáig. Nem sajnálnék semmit.
2019. dec. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy érzem nekem semmi sem maradt ki az életemből.

Árva gyerekként indultam utamra,sok verést kaptam. Az embereket jobban ismerem a rosszabbik felükről mint a jóról!

Szinte végigtanultam az életem nagy részét /szeretek iskolába járni/.

Magyarországot körbejárhattam,vannak gyönyörű helyeink!

Vannak gyerekeim és házastársam.

Valójában be volt osztva mikor mit csinálunk,hogy minden beleférjen.

Elégedett ember vagyok.

2019. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

27 vagyok, csak 1 db igazi párkapcsolatom volt, az se érte el az 1 éves időtartamot. Az eddigi életemet végigtanultam és még nincs vége. A hobbijaimat is hanyagolom egy ideje. Pénztelen vagyok. Bécs és Temesvár volt a legmesszebb, ahova eljutottam (Erdélyben csak azt az 1 várost láttam). Magyarországon is kevés helyen jártam. 2019-ben egyszer se voltam strandon és még voltak ilyen évek az életemben.


Szóval sohase éltem igazán és ezt sajnálnám is, ha kiderülne, hogy csak 1 hetem van hátra.


Pánikba is esnék és meg is könnyebbülnék egyszerre.


Egyébként nem tudom, mit csinálnék konkrétan. Lehet elvonulnék egy aránylag embermentes helyre, túráznék, hobbiznék.

2019. dec. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Még örülnék is neki hogy vége ennek a szarnak.
2019. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól megkínoznék, aztán kinyírnék mindenkit, aki valaha fájdalmat okozott nekem.
2019. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, mint az #5-ös.

Olyan dolgokat csinálnék, amelyeket most azért nem teszek, mert félek a böritől.

2019. dec. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem értem el a karrieremben azt amit szeretnék.

Imádom a munkám, nekem az az életem. A gondolataim java része is ekörül forog, én ezt sajnálnám.

Asztalos.

2019. dec. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de minek gondolkozol ilyen hülyeségen?


Egy gyereked van 32 évesen valakinek egy se, még bőven lehet 3 vagy 4 gyereked, ha nem kezdesz el hülyeségeken agyalni.


Ilyenkor a legjobb gondolat, hogy a körülményeimhez képest tök jó dolgokat csináltam, és fogok is még jó sokáig.


Egy gyerekkel könnyebb eljutni Győrbe és Debrecenbe, mint 3 vagy 4 gyerekkel, most megteheted, hogy elutaztok Győrbe. Mi van ebbe olyan nehéz?


Disneyland-be meg akkor van értelme eljutni, mikor már a gyerekeid tizen x évesek, hogy emlékezzenek a jó élményekre, de egyébként nem nagyon ajánlom Disneyland-et, mert nagyon sok árnyoldala van, és volt egy időszak amikor higiéniai okok miatt be is volt zárva, de te tudod.


Honnan ez a depi mindenkinek ma?

Úgy látom a téli időjárás ilyen hülye gondolatokat dob bizonyos embereknek, volt egy-két ilyen amin kamilláztam.


Szedj Magne-B6-ot, mert hiányod van, pótold vissza.

2019. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vennék egy 2.5 v6 tdi tiptronic Audit vagy Passatot és mennék vele sokat, bírná max. egy hetet. :D
2019. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!