Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Stílfűrészelek az udvaron és...

Stílfűrészelek az udvaron és kinevetnek. Mi ebben a vicces? 20l

Figyelt kérdés

Nem érdekel hogy kinevetnek tényleg!

De ez milyen dolog hogy stílfűrésszel vágom a fát és elmennek itt és kinevetnek?

Szerintem ölülniük kéne hogy nincs ilyen problémájuk hogy fát kell vágniuk de még ők kinevetik az embert akinek muszáj.


2019. dec. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
A favágás/aprítás nem kifejezetten női munka, valljuk be. De tojd le nyugodtan, én pl. szeretem az olyan csajokat, akik fizikai munkát végeznek. 😉
2019. dec. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lol én be sem tudnék kapcsolni egy ilyen ketyerét, a magam bénaságát ismerve kárt is tennék magamban egy fűrésszel

Egyébként ne foglalkozz a primitív emberekkel.

2019. dec. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha stílfűrészelnél, nem hallanád/látnád, hogy kinevetnek. Ha pihenés közben hallod, akkor paranoiás vagy, mert biztos, hogy nem rajtad nevetnek, hisz nem is tudják, hogy te dolgozol. Plusz hétköznap délelőtt nem hiszem, hogy annyian sétálgatnak a házatok előtt.
2019. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igen. Szerintem szuper vagy nagyon.
2019. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
falus futós troll kérdező, akit minden nap kinevetnek.
2019. dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Apád nem ver meg érte?
2019. dec. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Fűrészelés közben nekiállsz gyakorizni?

Roppant életszerű.

2019. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Áhhhh nem bírom 🤣

Nyilván nem fűszérelés közben írtam ki a kérdést.

Es nyilván nem fureszeles mozben hallom ahogy kinevetnek hanem mikor pl a kezembe viszem a fureszt az udvaron akkor

2019. dec. 4. 14:06
 9/9 anonim ***** válasza:
védőfelszerelést használj és maxi riszpekt:) csak így tovább. Milyen géped van? Segíthetek?
2019. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!