Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami ciki/vicces storytok?

Van valami ciki/vicces storytok?

Figyelt kérdés

2019. aug. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szinte csak az van xD Nagyon gyakran be tudom sajnos égetni magam.
2019. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Van.
2019. aug. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Nekem van :) egy szakítási sztori a barátnőmmel.


Tehát, a szakítás során (mivel egy parkban voltunk), miközben a lány folyamatosan panaszkodott meg szapult, leültem, bekapcsoltam a laptopot, és elkezdtem játszani rajta Non Human-t (nagyon jó játék). Mivel ez egy igen jó játék, egyből sokkal jobban éreztem magam, és kevésbé gondoltam rá, hogy mostantól nincs barátnőm. A volt barátnőmet ezzel szemben elképesztően felmérgesítette a jelenet, dühében szó szerint szóhoz sem jutott, és mérgében lelépett :D


Tudom hogy szemétség, de olyan jóízűt kacagok mindig mikor eszembe jut ez a jelenet :)))

2019. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Egyszer suliban az órán befingottam. Nagyon égő volt. Mindenki csak röhögött.
2019. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Mikor beteg vagyok az orvosom lesz rosszul,ha falfehér vagyok. :D
2019. aug. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%

Szakítottam az akkori barátnőmmel és a cuccait elvittem neki, egy megállóban találkoztunk.

Még nem ért oda, odajött hozzám egy 30-40 éves nő és kérdezte, hogy látszik e a boros üveg a ruhája alatt. A férjét lepte meg egy éttermi vacsorával, beszélgettünk pár mondatot.

Tök jó kedvem lett, mosolyogtam végig, de még akkor is amikor az exemmel találkoztam :D

hát érted, szakítás, vége, visszahoztam a cuccait erre én meg ott mosolygok végig :D

2019. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!