Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik egyedul elnek es nincs...

Akik egyedul elnek es nincs senkijuk! Mi lesz ha bajotok lesz es nem tudtok dolgozni? Mi lesz ha egyszeruen nem vesznek fel sehová?

Figyelt kérdés

El fogok koltozni.

Viszont nagyon felek, hogy mi lesz ha beteg leszek valami bajom lesz, vagy ha nem lesz munkám es sehova nem vesznek fel.

Igy hogy itthon vsgyok legalabb van hol kaknom, de ha nem lesz oenzem mibol fogom fizetni az alberletet?

Nem szoktatok ezen gondolkozni?


2019. dec. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Van valamennyi megtakarításom. Nem szoktam aggódni miatta.
2019. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Nem, mivel munkát találni csak az nem tud aki nem akar. OKJ-s képzés után 3 évig dolgoztam úgy hogy a gyár által biztosított szálláson laktam, így több pénzt tudtam félretenni. Utána kezdtem el az egyetemet ahol volt egy tanárom aki a második félévünk végén egy balesetben elvesztette az egyik lábát, a harmadik félév elején pedig már jött tanítani.


Ha akarsz magaddal kezdeni valamit akkor nem szabad úgy hozzáállni a dolgokhoz egyből, hogy miért nem fog sikerülni valami amit el se kezdték. Gondolkodj inkább azon, hogy mit tehetnél azért, hogy sikerüljön.

2019. dec. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van félretett pénzem, de hamar elfogyna. Utcára kerűlnék, nincs kitől pénzt kérnem, csak egy alkesz apám van, meg egy drogos elmebeteg báttyám.
2019. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alap, hogy legalabb 6 honapra elegendo megtakaritasod legyen, es 1-2 jo barat, aki radnyitja az ajtot.
2019. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!