Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az milyen betegseg ha en...

Az milyen betegseg ha en egyszeruen sehova se akarok menni? és hogy lehetne ebbol kigyogyulni?

Figyelt kérdés
max az udvarra megyek ki, kiveve ha van valami dolgom es kenytelen vagyok elintézni, de am sehova nem járok pl arra gondolok hogy el kell menni a boltba minden bajom lesz faj a hasam aztán ramjon a szaras, mindig ez tortenik mikor elindulnék, emberek kozt se szeretek lenni, kommunikálni se tudok velük, munkam sincs de szeretnék normálisan élni dolgozni járni meg ilyesmik, le is néznek ez miatt sokan mert másoknak van normális eletuk csak nekem nincs mindig itthon vagyok, mi lesz ha eletem vegeig ilyen leszek?? hogyan lehetne meggyogyulni???

2017. jún. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegségnek nézz utána.
2017. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikbetegség igen . Ugyanígy vagyok ,sajnos tapasztalat.
2017. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Be lehet fejezni a kamuk gyártását, ha nem volt elég még tíz másik kérdésben amit ma már produkáltál ugyanezért. Nem unod még magadat?! Mert én téged már nagyon!!
2017. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nem én voltam, nekem ez az elsö kérdésem itt, söt az egyetlen.
2017. jún. 24. 22:11
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Elszállt, mert lefagytam, kattints a linkre kérdező!

2017. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhh, bocs, én nem látom így sem, amit leírtam. A lényege az volt, hogy ha a családod támogat, akkor az otthonodba is felkeres a szakember, ha otthon jobban meg tudsz nyílni. Mert gondolom, ha sehová, akkor orvoshoz sem szívesen mész. Ha fiatal vagy, akkor még nincs veszve semmi, de tudd, hogy ez a betegség csak rosszabb lesz. Jobbulást kívánok! Beszélj a családoddal, hogy segítsenek neked ebben, mert ez így nem élet.

Természetesen a pszichiáter-pszichológus nem ingyen keres fel. :/

2017. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!