Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogy látjátok ezt a problémát?

Ti hogy látjátok ezt a problémát?

Figyelt kérdés

A cég ahol dolgozom, ott alkalmazott vagyok.

Pár hónapja kitaláltam, hogy vennék egy márkásabb táskát(50-ért láttam leértékelve, egyébként 100 körül van). Viszont a főnökasszonynak is olyan van és anyám azt mondta, hogy ha meg is veszem ne hordjam munkába, mert lehet szemet szúr a kollégáknak. Anyám és én is ott dolgozunk egyébként.

Én úgy vagyok vele, hogy ha sokan(1-2 kollégám is) megveszik az ifost(akár csak részletre is), akkor én is vehetek dizájner táskát töredékéért.

Mondjuk elsősorban úgyis arra szántam, ha elmegyek valahova akkor azzal mennék, nem tenném ki a hétköznapoknak. Azért se értem, mert 3 kollégám pl a mellét műtette meg, ami szintén nem egy olcsó mulatság és nem a megélhetésem múlik egy ilyen vásárláson.


2019. dec. 7. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, hogy én a helyedben nem borzolnám a kedélyeket. Vagy elmennék olyan helyre, ahol nem probléma a kollégák számára, ha márkásabb-drágább holmikban járok-kelek.


Igaz, vannak olyan emberek, akik úgyis belekötnek bármidbe, ha pl. nem vagy szimpi nekik (holdudvar hatás), de direkt nem viselném ott. Viseld máshol. Anyukádnak igaza van. Számos helyen viselheted még a munkahelyeden kívül.


Ha viszont viselni akarod, ne zavarjon, ha esetleg megszólnak. Szóval akkor legyen ott előtted, hogy lehet, irigykedni fognak. Bár fura hely lehet az, ahol már 3 kollégád is megműttette a mellét :-S Úgy tűnik, ezen a munkahelyen eléggé a külsőségekre mennek.

2019. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A műtét saját döntésük volt. Egyébként kutyát nem érdekli. Engem is fognak még műteni meg műtöttek is, igaz azok teljesen más okból voltak(baleset, szövettan miatt, legközelebb meg egy tályogot fognak eltávolítani).


De akkor se értem, hogy miért van ez a kettős mérce. Egyik mellet csinaltat, másik ifost vesz én meg ne "villogjak" egy 50 ezer Ft-os táskával 🤷‍♀️

2019. dec. 7. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Talán azért mondta, mert a főnökasszonyodnak is olyan van, és esetleg nem tetszene neki, mint ahogy azt sem szereti sok nő, ha a másiknak ugyanolyan ruhája van, mint neki. Amúgy én nem adnék 50 ezret egy táskáért.
2019. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne tudja meg a főnökasszony, hogy egyforma táskátok van. Megjárhatsz emiatt. Viseld akkor, amikor ő nem láthatja.

F.

2019. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki kritikával illet azért, mert önmagad szeretnél maradni, akkor felmerül egy nagyon egyszerű kérdés: Te adtad rá a pénzt? - Annak kotorásszál könyékig a zsebében, akinek kenyeret adsz!
2019. dec. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Hat nök között tenyleg provokacio az egyforma cuccok.


En pl egyik helyröl masik helyre atmentem dolgozni, magasabb pozicio, több penz, es az elözö munkahelyemröl összefutottam egy kisebb levelfelados kaliberü volt kollegaval, akinek, mily' erdekes, egyetlen mondata volt hozzam, hogy neki is olyan nadragja van mint nekem bi bi bi. Nem is ertettem az egészet, kb fel ora mulva esett csak le nekem ezutan, hogy ö ki van akadva azon hogy en karriert epitek, "több"vagyok nala, es magàhoz akarna "lealacsonyitani"joformàn azt sugallva, ugy sem vagy több nàlam ugyanolyan cuccokban jàrunk.kisebbsegi komplexus. Döbbenet. Ruhakon külsöségeken keresztül bizonygatja önmagàt.

Es ez létezik.


Szoval ovatosan. Aki a fönököt masolja, tudatalatt annak van egy olyan sugallata, mintha azt bizonygatnà, egyenrangu a fönökkel, le is vàlthatnà ha akarja.


Ez a mentalitas valoban létezik olyanok közt akik külsöségesek, az alaojan itelnek, önmagukat "àlcàzzàk" trükökkel, a külcsinre adnak.



Ha ilyen "IQ bajnokok" közt dolgozol, tenyleg nem tanàcsos provokalni öket. A bolondok a sajat területükön elönyben vannak

2019. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Minden kötekedés nélkül kérdezem, hogy te mi az istent keresel ebben a dedóban? De most komolyan, képesek lennének egy szaros táska miatt kiborulni? :D :D :D
2019. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Úr isten. Bocs, de én csak szakadni tudok ezen... 😂😂😂😂
2019. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem csinálok ebből gondot. Csak anyám mondta ezt és kíváncsi vagyok más véleményére.
2019. dec. 7. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!