Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki milyen külföldi országba...

Ki milyen külföldi országba mozdulna új élet reményében?

Figyelt kérdés

Gondolom sok emberben ott van, hogy "mi lenne ha". Mi lenne ha nem itthon nyomorogna, kicsit kitörne, kicsit bizonyítana másoknak és önmagának is.

Persze egy új ország nem jelent önmagában kitörést, hogy milyen nagy dolog, de azért lehet mégis.

Reális álmokat/országokat írjatok. Úgy értve, hogy ami hosszabb távon is fenntartható.



2019. dec. 10. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Anglia Ausztria
2019. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
63%
Mennyországba.
2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Skócia volt a nagy vágyam, majd két éve felvettek egy itteni egyetemre és nagyon úgy áll, hogy kint is maradok.


Az csak rajtad múlik, hogy mit tartasz fenntarthatónak, mindenki más lehetőségekkel és tervekkel indul.


21/L

2019. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13 éve élek Angliában. Ha mehetnék, akkor vagy hazamennék, vagy Ausztriába. Hazamenetel közelebb van mint cél elérése.
2019. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kanári sziget, nem túl nagy de számomra minden megtalálható rajta,nem szeretem a telet és a hideget, ha pedig esetleg hiányozna akkor autózom 1-2 órát fel a hegyre ott pedig látok havat.
2019. dec. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2006 óta a hetedik országkt taposom, a közép-keletet is megjártam. Most németországban vagyok. Jövőre tervezek hazamenni magyarországra, alig várom!
2019. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Orosz Föderáció. Ott minden nap ajándék!
2019. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
4 évet éltem Angliában. Majd onnan mentem Hollandiába ahol 2 évet éltem. Onnan vissza Anglia, majd Egyesült államok 3 év. Most újra Anglia, de már tervezem, hogy végleg hazamenjek. Már elfáradtam, kell egy hely, ahol végleg maradok.
2019. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem lenne muszlim ország akkor Nyugat-Szahara. Így meg maradok itthon.


Bár Izrael jó lenne, csak ott is sok a muzulmán.

2019. dec. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Son4of7God ***** válasza:

Tudod tökre nem érdekel hogy reális dolgokat kell irni ezért leirom az őszintét is.

Reális- Magyarországon egyetem, utána......nem tudom mi lesz utána, de egy nap szeretnék elmenni Nagasakiba és Hirosimába.

Most ami tényleg reális(nekem legalábbis)- Reinkarnálódni egy anime világban ahol a varázslat, mágia, ölés és szörnyek, démonok mindennapos dolog. És én persze op lennék, csinálnék egy saját háremet és királyként élhetnék. Ez az élet ellen semmi kifogásom nem lenne.

2019. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!