Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi volt a legkínosabb dolog,...

Mi volt a legkínosabb dolog, ami történt veled?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 01:18
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Randizni mentem egy fiúval és vörösbort ittunk. Miközben iszogattuk a bort ( és épp készültem volna lenyelni) olyan vicces dolgot mondott hogy hirtelen úgy elnevettem magam hogy a bor sugárban landolt szegény srác - naná hogy hófehér - felsőjén. Rém ciki volt, soha többet nem találkoztam vele...👎😓
2018. jan. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Kinek a szemszögéből?

Mert például ha én lettem volna akármelyik az 1# történetében, csak nevettem volna egy jót. És az inkább nagyon cuki, mint ciki.

2018. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Egy közismert színész nyakába borultam félig, mert végre megláttam egy helyen egy ismerős arcot, mert kerestem valakit, aki segít végre egy kérdésben.

Szerencsére már nincs a TV-ben, mert mindig eszembe jutna.

2018. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
Talán ennél volt kínosabb is, de akkor elég cikinek éreztem. Egyszer nyitott hátitáskával indultam el hazafelé az iskolából, aztán egyszer csak azon a kis úton amerre mindenki megy, szinte minden kiömlött a táskámból. Égett a képem miközben rakosgattam vissza a könyveimet, mivel közben egy csomóan elhaladtak mellettem és bámultak, ráadásul szerintem azt is láthatták, amikor még nem borult ki a táskám, csak elfelejtettem behúzni a cipzárt. Mondom ilyen szerencsétlen is csak én lehetek. :D
2018. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!