Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legkínosabb dolog amit eddig...

Legkínosabb dolog amit eddig életedben csináltál?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 15:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem cseréltem betétet, összevéreztem a gatyámat teljes mértékben és mégsem mentem haza.
2013. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Húúúhaaa melyik?:D

pl: egyszer 3.ban bepisiltem az osztály szeme láttára az utcán.

Egyszer 7.ben tesin ismét az osztály szeme láttára estem el a saját lábamba, elég kínos volt az is.

Egyszer a legjobb barátom előtt csókolt meg egy srác, aztán nem akart elengedni én meg tökön rúgtam. Szerintem az is elég gáz volt:D

De a legkínosabb akkor is az volt, mikor fehérneműben kirohantam a nappaliban, mert azt hittem, hogy csak anyám van otthon. Egy pólómat kerestem, siettem, aztán kirohantam, hogy "anyu, hol van a fekete pólóm?" és apám meg pár munkatársa ott álltak velem szemben... Soha nem felejtem el. Még most is elvörösödök ha csak rágondolok:D

2013. szept. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Pár haverral egy jól sikerült metálkoncert után bementünk discoba :D kicsit feltűnőek voltunk :D fotók készültek ahogy "buliztunk" a többi haver meg azon röhögött egy darabig.
2013. szept. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Én egyszer részegen fogadásból oda sz@rtam a buszmegálló táblához fényes nappal.Azóta sem megyek arra.
2013. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
4:xDDDDD sajnálom:D
2013. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%

nyáron marokmarcsa, ráseránts, makiverem volt a fiúöltözőben, a strandon.

azóta is szemlesütve köszönünk egymásnak.

2013. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Elegáns bálon ittam néhány pohár elég ütős piát, hogy feloldódjak, nem voltam túlzottan hozzászokva és egyszer csak filmszakadás. Állítólag kétszer seggre estem. :(
2013. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
8-dikban nem tudtam vissza fogni, és nagyot fingottam az osztály közepén olyan szaga volt hogy kikellet nyitni az ablakot.:O
2013. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8as

ilyen csávó nálunk is volt:)

úgy kezdődött h a csávó látom erőlködik, a nyakán az ér kifeszült.

de semmi, majd vmi halk hang jött ki belőle, és egyre jobban emelkedett, amikor már olyan 30 centire fel volt emelkedve a székből, egy nagy robajt hallottunk és mindenki odafigyelt.

a tanár utána kizavart mindenkit, és az óra elmaradt.

a szerencsétlen utána az ő óráján mindig az ajtó mellé kellett h üljön, de ezután soha nem volt ilyen.

2013. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

Egyszer 8-os voltam és véletlenül kezet fogtam egy öreg nénivel, mert azt hittem férfi. uhhhh. atána meg elszaladtam.

Meg volt h valaki kérdezett valamit, csak nem mondom el mit és válaszoltam is rá. Csak az volt a baj, h nem engem kérdeztek. $ XD

És még ezt nem hagyhatom ki, nem velem trtént, hanem a leghülyébb ismerősöm beszart egy üveg kóláért. uhhhh o.O

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!