Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az autók számát nézzük,...

Ha az autók számát nézzük, akkor ilyen sokan nem dolgoznak munkahelyen? Tudom, van akinek a munkaeszköze, de akkor is rengeteg autót látni hétköznapokon, (utakon, bevásárló központokban) napközben is, és ráadásul nem is mind egy személlyel közlekedik

Figyelt kérdés

2019. dec. 11. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kezdi el a munkát ugyan akkor és mindenki más távolságról érkezik be a munkahelyére, ugyan ez van hazamenetelkor szóval lényegében minden idősávban lehet embereket látni akik vagy munkába menne vagy onnan jönnek.


Sokan nem dolgoznak mindennap vagy alkalmi munkákból élnek, így nem elképzelhetetlen hogy egy hétfői napon 2kor látod őket a körúton furikázni.


Sokaknak munkájuk része az utazás. Itt nem a soffőrökről beszélek vagy taxisokszor és az áruszállítókról. Pl: családivállalkozásban kb mindenes vagyok most és gyakran van, hogy random helyere kell mennem ügyeket intézni, autóval.


Van aki munkája alatt szünetet tart és el megy 30 percre autóval valahova. Pl.: KFC drive through.


Vannak olyan emberek akik nem dolgoznak egyátalán.


Nem tudom, rengeteg ember van. Szerintem hülyeség ilyeneken kondolkozni, de most én elkezdtem mert furcsáltam a kérdést.

2019. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sokan nem dolgoznak akkor épp. Tudod, szabadság, szabadnap, vagy épp szimplán csak nem hagyományos munkarend.
2019. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, csak az emberek nagyrésze műszakol, vagy csak simán szabságon van és átutazik. Aki autóval jár annak telik valamiből benzinre minimum, nem minden második embert segítik ki munka nélkül. Sokan nem dolgoznak és "eltartják" őket, de ebben inkább az lesz, hogy sokan 2-3-4 műszakban dolgoznak, meg valaki mindig van szabadságon, stb.
2019. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy ha a dolgozó embereket nézzük csak, ők sem mind egyszerre vannak munkában. Van aki más beosztásban dolgozik, van aki szabin van vagy épp nincs beosztva arra a napra. Van ahol hosszú az ebéd szünet is és akkor intéz ügyeket az ember.
2019. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy dolgoznak, és épp a munka miatt vannak úton. Nemcsak a sofőr jellegű munkák miatt kell autózni. Én irodában dolgozom és mégis megyek megbeszélésekre, ügyeket intézni, akár másik városokba is. És ha útbaesik és van ott valami dolgom és van időm, akkor bevásárlóközpontba is bemegyek.
2019. dec. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, aki csak nagyzolásként használja, van, aki fél tömegközlekedni, van, aki egy adott településről csámpázik be folyamatosan, van, akinek a s×e alá adta a cég. Nem minden esetben lenne indokolt az ótó használat.
2019. dec. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!