Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Renáta...

Mi a véleményetek a Renáta névről?

Figyelt kérdés
Nekem személy szerint ez az egyik kedvenc lány nevem, mert a becézését nagyon szépnek tartom (Reni), de a Renáta tudom, hogy sokaknak cigányos, túl kemény hangzású. Ma már szerintem egyáltalán nem is szokták adna babáknak ezt a nevet, de mi erősen gondolkozunk rajta. Az anyósom szerint csak kicsesznénk a babával, ha ilyen nevet kapna, mikor annyi szép és modern név van. Szerintetek is?
2019. dec. 13. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne anyós, hanem ti döntsetek a névről.


Egyébként szép, minden életkorban vállalható név. És nemcsak azért mondom, mert engem is így hívnak.

2019. dec. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Ellenszenves
2019. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép hangzású, olyan olaszos, nem érzem kemény hangzásúnak egyáltalán, és a kisebbségre sem asszociálok tőle. Én egy Renátát ismertem, de ő nem volt az, szőke, kékszemű lány volt.

És egyetértek azzal, aki azt mondja, hogy ne az anyós döntsön ilyenben.

2019. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem adnám, de ha nektek tetszik...
2019. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Akinek nem tetszik,annak x@r az izlese.
2019. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tesóm Rencsi, imádom. 😊
2019. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lányom Renáta. Annyira nekem nem tetszett, de belementem. Szerintem aranyos név. Ja, és az általánosban és most, középiskolában is egyedüli Renáta a suliban.
2019. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Volt régen egy nagy kedvencem, akit így hívtak. Ma is van egy szimpi ismerősöm ilyen névvel. Jó név.
2019. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem számít elavultnak, szerintem.

Nem igaz, hogy nem adják, lányom kiscsoportos ovis, és van egy Reni a csoportjában :)

Annyi idióta név van manapság, nehogymár egy Renáta (ami teljesen normális név) legyen a probléma.

(Való igaz, hogy cigányok körében felkapott név volt egy időben. De mostanában olyan neveket adnak inkább, amikről azt se tudja az ember, hogy létezik. :D)

2019. dec. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép név, és nem is "ultramodern", és nem is "elavult". Szerintem is gyönyörű név tehát, én abszolút adnám, és szívesen is viselném. A Reni megszólítás is tetszik.
2019. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!