Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szimpatikusak bárkinek...

Miért szimpatikusak bárkinek az ilyen nők?

Figyelt kérdés
Röhögnek, hangosak, isznak, cigiznek. És ez nem az a normális egyeszer el engedem magam típus, hanem az az undorító akiket nem érint kellemetlenül egy böfögés sem.. Nyilván normális testi funkció, és ezzel semmi baj sem lenne egy két alkalommal,de sem a jó ízlés nem diktálja ezt, sem pedig nem él fogadható számomra egy böfögő verseny nyilvános helyen... A nő nekem békés, vad, szexi, igényes. És nem állandóan hangos. Nem azért iszik mert az menő, hanem mert jól esik, kívánja és tud mértéket tartani. Szóval értitek...MIÉRT?

2019. dec. 14. 00:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Mert mindegy, csak p.i.na legyen.
2019. dec. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Inkább maszturbátor az ilyenek helyett.... 😅
2019. dec. 14. 00:20
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Mert nem mindenkinek az a szimpatikus mint neked.

Ha te így gondolsz a nőkre akkor más már nem is gondolhat rájuk máshogy?

Hülye kérdés.

2019. dec. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Neked szimpatikus az olyan nő aki inkább már egy igénytelen férfi? :D
2019. dec. 14. 00:36
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen nők társaságiak, ott lógnak a srácokon és ilyesmik. Értelemszerűen így lesz olyan, akinek bejönnek. A férfiak ízlése változatosabb és többrétű, mint a nőké.

Nekem ez nem jön be, de mielőtt én lennék a csoda, a másik véglet sem, amikor egy lányt leraksz egy helyre és csendben ott marad órákon át. Nálam a középút a nyerő: Legyen tökös, de nőies a csaj.

2019. dec. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ámen!
2019. dec. 14. 03:43
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Max. az alsó 10.000-nek, a lepukkant dokkmunkásoknak és egyéb kocsmatöltelékeknek. Egy nő fennség legyen és ne alpáriság. Grrrrr...
2019. dec. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Öhm, nekem az ilyen pasi sem vonzó. Hajszálnyi különbséget nem látok nemek közt, ha a fent leírtak jellemző rájuk.
2019. dec. 14. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan férfiról még nem hallottam, hogy szimpatikus legyen neki egy idegen, böfögő nő. Az, hogy valaki hangosan jókedvű az tudatalatt viszont azt sugallja, hogy az illető laza, nyitott, akár könnyen kapható.
2019. dec. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok férfi is ilyen és legalább nem kell visszafogniuk magukat egy hozzájuk hasonló nő mellett.
2019. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!