Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi várható, ha egy pszichopata...

Mi várható, ha egy pszichopata és egy szociopata között konfliktus alakul ki?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
A disszociális személyek jóban vannak egymással,barátságokat,párkapcsolatot létesítenek egymással. Szóval nem alakul ki náluk konfliktus.
2019. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Hát, konfliktus.

Erre így ennél többet nem igazán lehet mondani. Embere és helyzete válogatja, ki, mire, kivel szemben hogyan reagál.

2019. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Semmi különös, mindkettő azért veszélyes, mert egészséges embernek adja ki magát, így amennyiben a körülmények engedik, megbeszélik a nézeteltérést. Ha arra gondolsz, hogy a betegségüket ki tudják-e élni egymáson, a pszichopata simán hátbaszúrja az antiszociális személyiségzavarral rendelkezőt, ha azt kívánja az érdeke, utóbbi viszont szerintem nem tudja terrorizálni a pszichopatát, mert hamar felismeri, hogy nincsenek érzelmei. Talán annyi bajtársiasság van kettejük közt, hogy a normális embereknél hamarabb észreveszik, ha valaki a környezetükben szintén egy lelki nyomorék.
2019. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
#3 Ez nem így van. A disszociális személyek csak a normális embereket használják ki. Ők egymással versengenek hogy ki a jobb. Én láttam 2 disszociális személyt akik kihasználtak közösen egy normális embert.
2019. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"Semmi különös, mindkettő azért veszélyes, mert egészséges embernek adja ki magát"


Csak a pszichopata tűnik egészségesnek.

2019. dec. 14. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 És abba a versengésbe nem tartozik bele, hogy kib.asznak a másikkal, ha úgy hozza a szükség? Szerintem méginkább jellemző ez mint normális emberekkel szemben.


#5 Ez ellehetetlenítené azt, ami őket élteti.

2019. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Case válasza:
86%

A kérdés feltevése se túl jó, elvileg ugyanarról a problémáról van szó.

A pszichopata ilyennek születik, a szociopata pedig a környezete hatására változik ilyenné.

A másik: Egyikük se feltétlenül rossz, csak éppen nem törődnek a többiekkel. Hülyeség hogy a bűnözők között sok a pszichopata; egy tisztán pszichopata pl. nem nagyon csinál olyat, ami miatt bezárják.

2019. dec. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Kovesd a D.K.-t es a Momentum-ot. Ha osszevesznek megtudod !
2019. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

1/1 ez nem teljesen van így

voltam egy hosszabb külföldi úton egy ismerősömmel, aki elég depresszív, én meg szorongásos

3 napon úgy összebalhéztunk hogy majdnem eljöttem vonattal, hogy találjon haza az autóval ahogy tud (nem tudott volna, nem ért a navihoz)

2019. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lezárják egész Budapestet, lehegesztik a csatornafedőket, stb. az Orbán-Putyin csúcstalálkozó miatt.
2019. dec. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!