Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti jogy kezelnetek ehy ilyen...

Ti jogy kezelnetek ehy ilyen bunko paraszt embert?

Figyelt kérdés

Ma egy zsufolt parkoloban koroztem mikor lattam h egy kocsinal pakolnak es megkerdeztem h menni keszulnek-e vagy most jottek? Monta a no h mennek, igy hatrebb tolattam picit es index-szel vartam a parkolohelyre. Kozben nekem szembol is jott egy kocsi es o is arra a helyre palyazott az en indexem ellenere is. Mikor kiallt a parkolo kocsi, en gyorsan bealltam. Kiszalltam es abban a pillanatban a szembe sorbol egy pali aki meg ott volt beparkolva a kocsijaval, ordibalni kezdett h "az 2 auto helye nem zavar???" es akkor lattam h ugy alltam be h bar nem foglaltam el meg egy kocsi helyet, de szukosen fertek volna be mellem.

Szoval a kerdes az hogy ilyenre ti hogy reagalnatok? Rettento bunko volt. Es en soha az eletben nem szolnek bele senki dolgaba. Komolyan, eszembe nem jutna beugatni senkinek meg kioktatni h mit hogy csinaljon.

Ti hogy kezelnetek ehy ilyen helyzetet?



2019. okt. 26. 17:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

*egy

*mondta

*egy


Amugy a beugato palinak nem osztott nem szorzott az egesz helyzet.

Igazabol en is naphosszat obegathatnek masoknak, de sosem teszem. Ugy latom az emberek imadnak mas dolgaba beleszolni, de amikor kene, pl ha valakit bantanak vagy inzultalnak, akkor az emberek kussolnak.

Sajnos ezt tapasztaltam.

2019. okt. 26. 17:19
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Van aki szükségét érzi, hogy beleugasson bármibe is, amibe semmi köze. El kell fogadni, legyinteni. Még egy veszekedést sem ér meg. Ez bántja a legjobban...
2019. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jól van ez így? ***** válasza:
29%
Teljesen nyugodtan egy határozott NEM-mel válaszolsz és ott hagyod a francba.
2019. okt. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

4 akkor meg is huzhatja a kocsit


Neten nagy dobra vannak ezek verve, ki allt be rokkant parkoloba, keresztbe meg kasul, nyilvanosan legalisan szidjak meg posztoljàk öket, a rendör terhes nöt is megbüntet, multkor a korhazbol vitte haza a felkomas gyerekét egy masik es agyonalazta a rendör hogy rokkant helyre parkolt, nyilvànos fenyegetö cetlik üzenet hagyasa a szélvédön, amire mindenki bologat


Szoval ez a fajta parasztkodas szabàlyosan normànak van tekintve. Hogy szinte meglincselnék azt aki rossz helyre allt es ez a norma manapsag

2019. okt. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Első körben tanulj meg parkolni, második körben kérd ki magadnak. De igen, bunkó volt
2019. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Kiveve azt az egyet, aki ertelmezni se tudta a leirt szituaciot... (4. de ugyis torolni fogjak)


A meghuzassal/megkarcolassal csak azt lehet csinalni, h a kotekedni rendszamat felirni v lefotozni es ha kart tesz benne a konfliktus utan akkor feljelenteni. Persze ha nem kamerazott hely akkor az gaz.


Egyebkent ez az egymas dolgaba bekeugatas sztem még a mult rendszerbol maradt. Evekig eltem nyugaton es halottam/hallottam/tapasztaltam semmi ilyet.


Az autos honnan tudja h nem akartam kijavitani a parkolasomat? Gyorsan bealltam mert a szembe jovo is startolt es en mar ott varakoztam elotte.

2019. okt. 26. 18:34
 7/15 A kérdező kommentje:
*kotekedo
2019. okt. 26. 18:35
 8/15 A kérdező kommentje:
*nem hallottam
2019. okt. 26. 18:36
 9/15 A kérdező kommentje:
Amugy az a baj h pont en vagyok olyan tipus h "bocs h elek"... Pont en vagyok aki mindig figyelek nehogy masokat zavarjak. A bevasarlo kosaramnak tolja vki az ovet. En kerek mosolyogva elnezest. Stb stb
2019. okt. 26. 18:40
 10/15 A kérdező kommentje:
Es meg valami. Egy kigyurt, nagy darab kopasz csavoval is ugatott volna az ilyen...? Aki mondjuk egy Mercibol szall ki?Ertitek.
2019. okt. 26. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!