Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogy előbb...

Ti hisztek abban, hogy előbb utóbb az idő megoldja a megoldhatatlannak tűnő problémákat?

Figyelt kérdés

Mikor valami olyan élethelyzetben vagytok,amiben semmit sem tudtok csinálni,ahol tehetetlennek érzitek magatokat,és minden út rossznak tűnik,megpróbáljátok elengedni,és abban bízni,hogy idővel maguktól megoldódnak majd?


Esetleg valakinek sztori az életéből,amit szívesen elmesélne?


2019. dec. 17. 22:46
 1/8 anonim válasza:
74%
Szerintem az idő segít lenyugodni, tisztán gondolkodni. Utána könnyebben oldod meg a problémát is ha tiszta fejjel átgondolod. Természetesen attól is függ milyen probléma, de feladni sosem szabad! Amíg van kiért, miért és magadért küzdeni kell!
2019. dec. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hiszek benne. Volt olyan időszakom, amikor több probléma szorított egyszerre, és bár minden tőlem telhetőt megtettem, megoldani nem tudtam, rajtam kívülálló okok miatt. Tehetetlennek éreztem magam, pedig csak veszteg kellet maradni. Ez rendesen próbára tette a türelmem, de aztán történt egy dolog (amire legkevésbé sem számítottam), és ez változást hozott a "megoldhatatlan" problémá(k)ra is.
2019. dec. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezt csináltam szó szerint évekig. Nem oldódott meg semmi, csak egy helyben álltam.
2019. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van amit a zidő old emeg igen, vagy megnyugtat, vagy eltávolít a problémától, vagy kihevered a dolgot. De vannak helyzetek, amit csak cselekvéssel tudsz megoldani. Egy borzalmas házasság, amit gyerekek és egzisztencia köt össze, ott az együttmaradás és a válás is rossz, de a válás egy kiheverhető trauma, ami lehet sokáig tart, de elmúlik aha bennemaradsz akkor meg csak folytatódik...ezt az idő pont mérgesíti ha nem cselekszel, és átadod neki.
2019. dec. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Erre az egyik tipikus példa, amikor kilép valaki az életünkből, akit szerettünk vagy tiszteltünk valamiért. Mindenre azonban nem gyógyír az idő múlása.
2019. dec. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha nyersz a lottón vagy örökölsz,akkor mondhatod azt,hogy az "idő megoldotta":D


Egyébként viccet félretéve,vannak dolgok,amiket megold az idő,de inkább olyan értelemben,hogy elindul benned egy változás az idő múlásával másként fogsz látni dolgokat,és megtudod majd oldani azt a problémát,amit mondjuk 10 éve nem tudtál volna,vagyis az akkori éned.


Mivel változunk,így igaz lehet ez.


Viszont vannak olyan dolgok is,amik sosem változnak,így az idő múlása,azokon sosem fog változtatni semmit.

2019. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Többször kerültem már ilyen, hasonló helyzetbe. Mindig lett a végén valami, de tenni kell érte.
2019. dec. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!