Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy valaha is ilyen életet élhessek és megengedhessem magamnak az ilyen problémákat?

Figyelt kérdés
Kisgyermek korom óta nagy és erős ember akartam lenni a szó szoros értelmében aki állandóan másokon segít. Kicsit olyan mint a rajzfilmekben. Hogy az illető megjelenik, megoldja a problémákat önzetlenül segít mindenkin és mindenkivel mindig kedves és mosolygós. Majd ha kész akkor megjegyzi hogy "Ha segítség kell ne tétovázzatok szólni!" majd hazamegy és kész. Viszont így a korai felnőttkorban rájöttem hogy ez nem ilyen egyszerű, és a saját problémáimból is alig látok ki. Viszont nem akarom ezt csak úgy veszni látni még akkor se ha elég gyerekes. Valami őszinte véleményt szeretnék várni hogy a valóságban létezik egyáltalán ilyesmi?
2016. jan. 17. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Csak rajtad aláll

Nekem is vannak prproblémáim. Nincs olyan ember akinek ne lennének. De ez a természetes. Ez viszont nem biztos hogy akadályoz.

Én egy vagyok a több millió hősből: nem mondanak be a hírekben. Nem jsmernek világ szerte. De ismer Józsi bácsi. Hogy ki ő? Őt sem ismeri senki. Ő az a hajléktalan, akivel mindennap beszélek. Akivel mindennap legalább egyszer együtt eszek. Akinek próbálok munkát és szállást keresni. És ez elég. Segítek rajta, holott kisebb problémám is nagyobb annál hogy mi van vele. Mégis ezt szeretném tenni.

Kis koromban tűzoltó akartam lenni és mellette ezt tenni. A tűzoltói fizetésből nem tudtam volna ezt megtenni, de nem érdekelt. Aztán a szemem miatt nem az lettem. Egy cégnél vagyok menedzser. Nem csinálok nagy dolgokat, de jól keresek és szeretem a munkám. De ami a legfőbb: van időm arra amit még szeretek csinálni: bár nem lettem tűzoltó, de hős vagyok. Józsi bá' hőse.

2016. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!