Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nem léteznének törvények...

Ha nem léteznének törvények és börtönbüntetések, mi lenne a legrosszabb, amit elkövetnétek?

Figyelt kérdés
Szerintem nekem csak annyi, hogy fizetés nélkül tankolnék és rendszeresen lopnék a boltokból😀
2019. dec. 18. 14:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Erőszaktevő férfiakat gyilkolnék hobbiból.
2019. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
71%
Hidegvérrel kinyírnám az összes szaralakot, aki valaha keresztbe tett az életemben.
2019. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"Hidegvérrel kinyírnám az összes szaralakot, aki valaha keresztbe tett az életemben."


Csak így szimplán? Semmi kínzás? Hol ebben az élvezet?

2019. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Volt idő amikor én is szívesen el tettem volna valakit láb alól, most már nem igazán vagyok abban a lelki állapotban, de lehet rászánnám magam, hogy ezzel végleg kiírtsam az életemből.


Amúgy én is valószínűleg lopnék olyan dolgokat, amik jól jönnének, de annyi pénzt nem adnék értük, bár gondolom egy ilyen világban a pénznek amúgy se lenne értéke, szóval:


Kigyúrnám magam és ha valakivel összetűzésbe kerülök, nem fognám vissza magam a testi fellépésttől sem.



Elég rossz ezt így bevallani amúgy, jó kérdés volt :)

2019. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
1-es remélem szörnyü halála lesz, és nagyon fog szenvedni. Mivel ekkora pszihopata beteg állatot még nem hordott a föld a hátán. Nem ember az.
2019. dec. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Átmennék a zebrán pirosban.
2019. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Vannak itt érdekes válaszok, ezek szerint én még egy ilyen világban is unalmas életet élnék.😃
2019. dec. 18. 20:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Emberölés.
2019. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bankot rabolnék, és "kínoznám" a majdnem exemet. Nem akarom, hogy meghaljon, és nem is tennék vele olyanokat, mint amikről hallani lehet kínzás alatt. "Csak" enyhébb dolgokat, amik neki valószínűleg nem fájnának, de az én lelkemnek jót tennének.
2019. dec. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!