Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok azon gondolkozni...

Ti szoktatok azon gondolkozni utazás közben hogy a mellettetek elhaladó vagy a szembejövő autóban ülők vajon hova mennek, honnan jönnek vagy miről beszèlgethetnek èppen?

Figyelt kérdés
Vagy hogy ha kinèztek az ablakon a házakban amiket láttok vajon èppen mit csinálnak?

2019. dec. 19. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem..és nem hiszem hogy bárki is ezzel foglalkozna rajtad kívül.
2019. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én is szoktam ezen filózni. Meg azon, hogy lehet épp a velem szemben ülő/álló embernek válaszoltam a gyakorin. :)
2019. dec. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert baromira nem érdekelnek az emberek. sokszor nézegetek házakat, ha elmegyek mellettük, belesek a kertbe, stb. de soha nem az emberekre vagyok kíváncsi, hanem hogy milyen a kert, milyen érdekes megoldások vannak, ilyesmik.
2019. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam ilyeneken agyalni. És szerintem majdnem tök ugyanazt teszi majdnem minden ember, amit az egyik tesz, azt a másik is megteszi, csak időbeli kérdésváltozás van a dologban benne.
2019. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam ilyenre gondolni. Mennyi ember elmegy mellettünk egy nep. Mind egy érdekes történetet visz magával.
2019. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nap.
2019. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is, és az is, hogy csak én? Mellesleg szívesen megkérdezném honnét jött. :)


Ez a jellem mire utal? Kotnyeles lennék? Hm..

2019. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. De általában akkor leskelődöm jobban, amikor gyalogolok, bár általában elég kevés időt töltök az utcán. Néha előfordul, hogy elhaladok egy ház előtt, ahol el van húzva a függöny és mondjuk látom, hogy valaki épp a számítógépnél ülve dolgozik valamin és akkor megállok egy-két másodpercre. Viszont arra figyelek, hogy véletlenül se vegyék észre, hogy bámészkodom. :D
2019. dec. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen :D
2019. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam :D
2021. máj. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!