Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néhány idős miért hiszi azt,...

Néhány idős miért hiszi azt, hogy idegeneket érdekel az élete?

Figyelt kérdés
Ma buszoznom kellett 3 órát. Otthon hagytam a fejhallgatóm tehát gondoltam olvasok még véget ér az út. Az ötletemmel nem lett volna semmi probléma ha egy néni nem ült volna mellém és nem kezdi elmesélni nekem az életét.

2019. szept. 13. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Idősek, magányosak, unatkoznak, sokakkal már nem törődik a családja se. Szerintem ez az oka hogy eljárnak pl templomba, piacra stb és ott elvannak egész délelőtt a sorstársaikkal. Én se szeretem ha valaki elkezd hozzám beszélni amikor nincs hozzá kedvem de sajnálom is őket. A te eseted is ilyen..
2019. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Túlélted. Ugorjunk. /mellesleg, szólhattál volna kedvesen, hogy most ezt el kell olvasnom, nem tudok figyelni.. De hát az olyan emberi, miért is tetted volna./
2019. szept. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olyan nehéz őszintének lenni a mai világban?

"Bocsásson meg, szeretnék inkább olvasni. Köszönöm."

Ha ő sincs arra tekintettel, hogy téged érdekel-e a sztorija, akkor te miért legyél arra tekintettel, hogy megsértődik-e?

2019. szept. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14:55nél a pont.
2019. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nehéz őszintének lenni idegenekkel. Próbáltam már hasonló szituációban, és durva hangulatkeltés lett az eredménye a buszon ellenem.
2019. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert unatkoznak, többnyire egyedül vannak, jó, ha valakit be tud cserkészni a pakkjának a le/felemelésére, stb.
2019. szept. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Te miért hiszed azt, hogy idegeneket érdekel a véleményed? Na pont ezért.
2019. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nehezen hiszem el, hogy megkérted őt, ne beszéljen hozzád, mert olvasni szeretnél, mégis tovább mesélt neked... Odébbülni se tudtál...


Meséld már el hogyan történt!

2019. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te foglalkozol a nagyszüleiddel, rokonaiddal? Ők kiknek mesélnek?
2019. szept. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!