Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen céllal lépnek fel az...

Milyen céllal lépnek fel az emberek AnoTalk-ra? (Főleg a lányok)

Figyelt kérdés

Szóval nem tudom ki hogy van vele, de simán csak beszélgetni/ismerkedni szoktam fellépni, online beszélgetős haverokat keresni erre az oldalra. Vagyis én azt hittem ez a lényege.


Viszont mindig leráznak :D

Fiú vagyok, és lány partnereket szoktam keresni a 16-21-es kategóriában. Amint valami normális témát felhozok, offolnak, hogy "bocs de valóéletben már offoltalak volna" és tovább is nyom.

De végül ha valaki marad is egy kicsit, végül mindig a szexre tereli a témát.

Vagyis a lányok nagyrésze aki ott van (márha lányok), azok kizárólag a szexchat miatt vannak fent?

Mert én ilyen full ártatlanba fellépek a normál témáimmal, nem nyomulok se semmi, de mindig offolnak mert nem térek rá arra amit ők akarnak.


Vagyis a fő témája ennek az oldalnak a szexchat?

Egyszer direkt kipróbáltam, hogy na jó, egyből azzal indítok hogy letámadom és beadom mint aki ki van éhezve..

És lám, már az első lány benne akart lenni mindenben😅

Mintha csak az miatt járnának fel az emberek. Mert akkor kicsit félreértettem a purpose-t.



2019. dec. 20. 17:30
 1/8 anonim válasza:
90%
En lany vagyok,es ugyanazzal a jelleggel megyek fel mint te,de nem sok sikerrel hahaha
2019. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én egyszer kétszer felmentem akkor unatkoztam és beszélgetni akartam. Meglepő módon lány létemre senki nem akart velem szexchatelni, főleg mert a "Korod?" kérdésre azzal válaszoltam, hogy "√6x54" (nagyon vicces vagyok, tudom). De voltak, akik továbblendültek ezen és egész jól el tudtunk beszélgetni a gótikus építészetről és egyebekről.
2019. dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Tele van az oldal onbizalomhianyos, ronda, kover lannyal. Csak addig nagy a szajuk amig beszeltek a szexrol. Ha talalkozasra vagy kepcserere kerulne a sor, kilepnek. Akik meg esetleg nagy nehezen belemennek egy fb link cserebe mondjuk egy jo besselgetest kovetoen, nagy reszuk ugy nez ki, h meg bottal se ernek hozzajuk.
2019. dec. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem egyedül vagyok akkor ilyen szándékkal :D

Most végre találkoztam olyannal akivel tudtunk beszélgetni normálisan, sok közös téma is volt, végül átmentünk máshova beszélgetni, azzal az indokkal hogy még beszélgetünk máskor is ha unatkozunk.. *.*

Majd a végén miután elköszöntünk azt írta, hogy ő fél ismeretlenekkel beszélgetni, meg mindig ez van vele, hogy miután beszélget valakivel fura érzése támad stb stb, és nem akar többet beszélni 😟


Gyenge kifogás 😅 De nem értem az ilyet, akkor miért akart átmenni másik platformra..


De amúgy nem lehet jól kezdeni anotalkon egy beszélgetéssel.. Már egy "sziaa, hogy smint?" után elnyomnak :D

2019. dec. 20. 20:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én csak trollkodni járok oda, még nem találkoztam ott olyannal aki normális beszélgetést akart volna.
2019. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én általában azért szoktam fellépni oda, hogy ,,fejlesszem magam,, a különböző emberekkel való beszélgetésekben. Van, hogy ugyanaz az ember akivel utána is beszélek és tök máshogy írok neki 😂. Van, hogy felmérem, hogy még mindig a sötét, pajzán gondolatokkal teli hímnemű emberkék vannak-e. De azért 10/2 ember normális, lehet velük beszélgetni normálisan, vegyes témákról is. (16-21 korcsoport, Lány beszél Fiúkkal)

19L

2019. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuu,emberek,én nem tudom mi van velem,de olyannyira nem tudok mit kezdeni magányomban, és kívánom az emberi társaságot,hogy igen csak gyakori vendég vagyok arra. És az a tapasztalaom,hogy igen,valóban van minden és minden is. De ami miatt még mindig fel-felnézek az az,hogy van sok pozitív élmény. Annyi király emberrel találkoztam,hogy az hihetetlen. És olyan kötetlenül tudtunk beszélni akármiről. :D közülük eggyel már találkoztam is élőben,ami életem egyik leghihetetlenebb sztorija marad,amit még tartogatok, és majd egyszer előveszem még.

Lényeg a lényeg. Sokszínűek az emberek,és egy unalmas napot vagy rossz kedvet,igen csak fel tudnak dobni. Én szeretek emberekkel dumálni :D

2019. dec. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nekünk lányoknak még rosszabb. Én is csak szimplán beszélgetni/ismerkedni akarok. De mindig ott kötök ki, hogy az adott illető meg akar d*gni, pedig nem is ismer, nem is lát. És annyira nehéz normális embereket találni. Ha találok,akkor meg egy idő után elapad a beszélgetés.
2020. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!