Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anotalkon ezt, hogy csinálta?

Anotalkon ezt, hogy csinálta?

Figyelt kérdés

Ahogy beléptem (egy férfival beszéltem, lányként), és egy sziával indított,mondta, hogy várjak egy pillanatot, vártam. Másfél perc után már ki akartam lépni erre ő leírta nekem a személyes információimat (teljes nevemet, koromat, lakcímemet)

Annyira megijedtem, hogy rögtön kiléptem, szerintetek lesz ebből bajom? De egyáltalán, hogy csinálta ezt, nem is anomnim az oldal?



#férfi #nő #lenyomozás #AnoTalk #16 éves kor alatt
2019. nov. 23. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Meglepő
2019. nov. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Informatikai tudás.
2019. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%

Felhasznaloi nev IP cim, befogott internet, telefon gep azonosithato onnan meg az is aki hasznalja.



Pl diakok ugy buktak le egyszer utcai rongalas miatt hogý a mellettük levö suli wifijere automatikusan raallt a telojuk, abbol mar meg is lett az info hogy kik voltak

2019. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez kamu. Volt már ilyen kérdés régebben. Trollkodás.
2019. nov. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért lenne trollkodás?
2019. nov. 23. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert ilyen nincs, amit leírsz. Semmilyen adatot nem tudnak kinyerni egy beszélgetésnél/ből, csak amit te önként elárulsz.
2019. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem simán lehetséges, régebben ismerkedtem néha anotalkon és elkezdtem ott beszélgetni egy lánnyal is. Egyszer mesélte, hogy felment beszélgetni anotalkra, össze is hozta az oldal valakivel és köszönt a beszélgetőpartnerének, mire az úgy köszönt vissza neki, hogy "Szia, 16 éves Anna XY megyéből", és tényleg 16 éves volt, ugyanígy hívták, illetve abban a megyében lakott, amit az emberke írt neki. Ráadásul azt mondta, aznap akkor ment fel először az oldalra, szóval az se lehetséges, hogy egész nap anotalkon lógott és többször is összehozta az oldal ezzel az emberrel, ezért tudta, hogy már megint vele beszél vagy valami..

Azt amúgy nem tudom, hogy csinálta, mert nem értek az infós dolgokhoz, csak szerintem nem lehetetlen, amit a kérdező ír :D

2019. nov. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kamu ha mondjuk kameráztok is akkor wiresharkkal az ip-det meg tudja szerezni amiből nagyjából látja hogy hol laksz de ennyi nem több
2019. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
egyébként IP-cím alapján szerintem is elképzelhető.
2019. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#7, nekem is írt egy ilyet egy csaj, Leírta Szia Alexandra 16 éves Zala megyéből. :) mármint, hogy így kezdte neki a csetpartner.


Ez kamu, nyugi.

2019. dec. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!