Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt, hogy majdnem elaludtatok...

Volt, hogy majdnem elaludtatok járás közben?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Eddig még nem
2019. dec. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2019. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Futás közben volt. Komolyan, valamiért nagyon elálmosodtam edzés közben, eltudtam volna aludni.
2019. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem, én bringázás közben is betudtam volna múltkor, olyan fáradt voltam.
2019. dec. 20. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

En kb 3 napos elalvas utan megesett hogy elàjultam. De nem igazi àjulasnak éreztem (nem voltam rosszul elötte hanem teljesen villamcsapaskent hirtelen jött, mintha szoszerint lekaocsolt volna az agyam)


De ugyanigy lattam sracot is.

Hajnal buszmegallo, a srac irtok kimerült es összeesett. Akkoràt koppant a feje a betonon hogy azt hittem koponyatörese lett. Nehezen felkecmergett aztan 5 perc es megint.

Nem alkohol stb. Tisztan lattam hogy hulla fàradt

2019. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 napos nem alvàs utan
2019. dec. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én aludtam már el járás közben, mikor éjszakás műszakból mentem haza. Kb 100-150 méter után ébredtem fel.
2019. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Ma pl. Nagyon kómás voltam. Éjszaka bevettem fél frontint meg ma délelött másik felét, mert magas volt a vérnyomásom és kb fél álomban közlekedtem a városban,mint a zombi.
2019. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Sorkatonaként 24/24-re is kijött egy-két sorozat a szolgálatokból/"pihenő napokból". Éjjel tört rám ez az állapot, amikor egyedül voltam ébren a vevőteremben, - nekem volt a posztom detektálni az ellenőrző elöljáró érkezését és a rádióforgalmi rendszerek hívását egy személyben. Az tartott ébren, hogy elképesztően hideg volt. A későbbiekben egy profi őrszolgálatnál dolgoztam - olyan terheléssel, hogy előfordult a havi 300 órás leterheltség is. Voltak olyan pillanatok, amikor a jéghideg gépkarabéllyal a vállamon majdnem összeestem az őrfolyosón kószálva.
2019. dec. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!