Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha pánikolok az...

Mit tegyek, ha pánikolok az idő múlása miatt?

Figyelt kérdés
11.-dik osztályos lány leszek holnaptól. A többi osztálytársam már 9-10-ben járt valakivel, és én meg semmit nem csináltam, buliban sem voltam még, úgy érzem, elszalad az idő a fiatal korommal együtt. Mit tegyek?

2019. szept. 1. 12:50
 1/8 anonim válasza:
100%

Először is ha kapcsolatot szeretnél ráírhatsz vagy odamehetsz egy fiúhoz ha ők nem mennek oda. Ne bánkódj ezen a 9.-es kapcsolatokon mert a legtöbbjük nem is komoly, pár hónapig tart.


Buliba meg nem hívnak vagy nem engednek el?

Ha nem hívnak akkor szervezz te vagy haverkodj össze olyannal aki szervez, nyilván ha nem a barátaid akkor nem fognak meghívni

2019. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dávid ***** válasza:

Hát csak néhány ismerkedési lehetőség (igaz, én egyetemen avgyok):


- tánc

- társasjáték klub

- nyelvtanfolyam

- táborok

- sport, síelés, röpi, bármi

- házibulik, pub

- túrázás (nem családdal:)


De az is jó, ha akármilyen iskolai ünnepségen csak nyitottadd vagy, 2 szót hozzászólsz fiukhoz.

2019. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Buliba elengednének, de nem hívnak, nem azzal a társasággal vagyok jóban. És elég szégyenlős is vagyok a fiúk terén, ha megtetszik valaki, inkább elkerülöm, nehogy megtudja.
2019. szept. 1. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
ezért nem hívnak sehova. De majd elmúlik a szégyenlősséged egyszer
2019. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
El fog múlni? A lányokkal tök jól kijövök, bárhol, de a fiúkkal teljesen más a helyzet, lehet, mert tetszeni akarok nekik.
2019. szept. 1. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szégyenlős voltam fiatal koromban, sőt a gyerekeim is azok. A lányom annyi idős mint te. Sose volt pasija és nem is tervezi, de én tudom hogy ez nem azért van mert buta, hanem azért mert szégyenlős. Erre mondtam, hogy majd elmúlik nem kell izgulni.
2019. szept. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz^^
2019. szept. 2. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Az időmúláson ne aggódj, bőven fiatal vagy még! Nem maradsz le semmiről. Az élet értelme amúgy sem a szerelem, az csak a hab a tortán.
2021. okt. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!